690 680 960

Biała Podlaska: Zderzenie dwóch aut na ul. Łomaskiej

W poniedziałek przed południem doszło do zderzenia dwóch aut na ul. Łomaskiej w Białej Podlaskiej. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja.

W poniedziałek przed godziną 11 na skrzyżowaniu ul. Podleśnej, Grzybowej i Łomaskiej doszło do zderzenia dwóch aut. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe.

Jak wstępnie ustalono kierujący volkswagenem wyjeżdżając z ulicy Podleśnej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej oplem, jadącej w kierunku Łomaz. Na skrzyżowaniu doszło do bocznego zderzenia. Na szczęście po interwencji pogotowia i przebadaniu osób biorących udział w zdarzeniu, m.in. dziecka podróżującego w volkswagenie, okazało się że nikt nie został przetransportowany do szpitala.

W okolicach zdarzenia przez kilkanaście minut były utrudnienia z przejazdem.

2014-09-15 17:42:24
(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

 1. Mitochondrium Endoplazmatyczne

  Jestem zawiedziony zdjęciami, nie widać wszystkich uszkodzeń.. W artykule jest napisane że uderzenie boczne.. Oba pojazdy mają uszkodzony tylko przód, za pewne VW ma jeszcze uszkodzony bok, ale nie jest to już ukazane.. Apeluję do fotografa aby fotografował wszystko, i ukazał jak najwięcej, zdjęcia z bliska, z normalna, w oddali aby plan było widać, z lotu ptaka też najlepiej. Zainwestujcie w ten quadrokopter, ponoć już nie takie drogie, kamera zamontowana i można idealnie nagrać miejsca zdarzenia, z każdej strony, nawet tej niedostępnej.

  Można robić takie reportaże z uczestnikami, pytania zadać, wypytać o to jak to się stało, co czuł, jakie wyciąga wnioski.. zrobić też taki kącik motoryzacyjny, gdzie dodatkową częścią nagrania były by po prostu opowiastki właścicieli pojazdów.. historia związana z pojazdem, o samym pojeździe, parametry, co odczuwa, refleksje po prostu. Np tutaj ten właściciel opowiada o wypadku i dostarcza informacji i samochodzie i przypadkiem z naszego województwa.
  https://www.youtube.com/watch?v=-xI3Xl8NcJI

  I na koniec może się ogłosić, że sprzeda przysłowiowego opla.. czy w całości czy na części, albo jakieś inne ogłoszenie.. To będzie argument aby gadali, wypunktować, że wysoka popularność, duża grupa odbiorców i tego typu bajery. No i cóż to chyba wszystko.. przyszłościowo to livestreamy z quadrokoptera z miejsc zdarzeń.. np pożar albo inne niedostępne miejsce. Pozdrawiam.

  • Robim co możem 🙂

  • Kierowca bombowca

   A to dzierżyj aparat w dłoń i zapier…aj patafianie wtedy zrobisz fotki takie jak ci pasuje i nie będziesz się przypier….ł do nikogo , będziesz sam sobie szefem. – ,,buractwo przechodzi samo siebie”

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mecz Charytatywny dla Marcela
Piknik Rodzinny z cyklu „Integracje” na Sławinie
Piknik Rodzinny z cyklu „Integracje” na Dziesiątej
Potańcówka z tradycją „Hanna prosi do tańca”
Żniwa ze starej fotografii