690 680 960

Bez uprawnień i po pijanemu pędził osiedlową uliczką. Taranował zaparkowane auta (zdjęcia)

Pięć rozbitych aut to skutek brawurowej jazdy pijanego kierowcy przez jedno z lubelskich osiedli. Mężczyzna jest teraz pilnowany przez funkcjonariuszy w szpitalu. Wiadomo już, że straty jakie wyrządził, będą spore.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 20 na ul. Paganiniego w Lublinie. Na osiedlowej uliczce samochód osobowy uderzył w zaparkowane pojazdy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono kierujący audi mężczyzna poruszał się w kierunku ul. Północnej. Jadąc z nadmierną prędkością stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto wjechało w forda, a następnie w kolejne pojazdy uszkadzając hondę, peugeota i opla. Siła uderzenia była tak duża, że ford został wyrzucony z miejsca, w którym stał i uderzył w drzewo.

Za kierownicą audi siedział 43-latek. Od mężczyzny wyraźnie wyczuwalna była woń alkoholu. Został on przewieziony do szpitala, gdzie zostanie od niego pobrana krew do badań, również na zawartość środków odurzających. Okazało się również, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

36 komentarzy

 1. Ciekawe czy sprawa ze ściąganiem Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny się nie przedawnia?
  Może jest tak, że gość dostanie zawiasy wyjedzie za granicę a po 10 latach sprawa będzie przedawniona i może wracać na legalu.

 2. Agnieszka Gładosz

  Może pora aby postawić progi zwalniające na całej długości ulicy, nie on pierwszy z taką prędkością jechał. Takie progi aż się proszą dla bezpieczeństwa mieszkańców, zwłaszcza dzieci. Mam nadzieję, że miasto o to zadba!!!!!!

 3. to jest dobre;
  „W przypadku wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej, majątkowej bądź życiowej dłużnika, Fundusz ma prawo do odstąpienia od dochodzenia należności w całości lub w części albo do zastosowania ulgi w spłacie.”

  • A gdyby się trafił z akurat rządzącej partii ???? Furtka musi być

  • a gdzie jest napisane, że auto nie było ubezpieczone, odszkodowanie zapłaci z oc ubezpieczyciel, a później on będzie żądał zwrotu kosztów sądownie i nie odpuści
   niech się cieszy, że tylko blachy jak by byli ranni wtedy by się nie wyrobił finnasowo

 4. Chciał tylko otrzeć kurz z zaparkowanych pojazdów, tak jak Janusz Korwin Mike. Zrobił to w formie light, bo JKM z ciężarówką się mierzył.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas