690 680 960

Betonowy przepust „zatrzymał” pijanego kierowcę

Wczoraj po południu w miejscowości Łopiennik Górny pojazd osobowy uderzył w betonowy przepust. Kierowca trafił do szpitala. Mężczyzna w trakcie zdarzenia był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 16 w miejscowości Łopiennik Górny w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w betonowy przepust.

Policjanci na miejscu zastali rozbity pojazd marki Ford. Kierowca samochodu został uwolniony przez strażaków, a następnie przetransportowany do szpitala.

Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 39-letni mieszkaniec gminy Łopiennik Górny nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile w organizmie mężczyzny. Wkrótce 39-latek stanie przed sądem.

(fot. Policja Krasnystaw)

3 komentarze

  1. ileż tych moczym…ów jeździ po ulicach… szok

  2. Szkoda, że tylko zatrzymał,. A nie na stałe wyeliminował moczymordy i potencjalnego zabójcy. Oj szkoda, szkoda jak mawiał Grzesio..

  3. Trafił do szpital….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie