Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Betonowy przepust „zatrzymał” pijanego kierowcę

Wczoraj po południu w miejscowości Łopiennik Górny pojazd osobowy uderzył w betonowy przepust. Kierowca trafił do szpitala. Mężczyzna w trakcie zdarzenia był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 16 w miejscowości Łopiennik Górny w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w betonowy przepust.

Policjanci na miejscu zastali rozbity pojazd marki Ford. Kierowca samochodu został uwolniony przez strażaków, a następnie przetransportowany do szpitala.

Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 39-letni mieszkaniec gminy Łopiennik Górny nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile w organizmie mężczyzny. Wkrótce 39-latek stanie przed sądem.

(fot. Policja Krasnystaw)

3 komentarze

  1. ileż tych moczym…ów jeździ po ulicach… szok

  2. Szkoda, że tylko zatrzymał,. A nie na stałe wyeliminował moczymordy i potencjalnego zabójcy. Oj szkoda, szkoda jak mawiał Grzesio..

  3. Trafił do szpital….