690 680 960

Bełżyce: Szedł pijany i zerwał kamery monitoringu. Te wcześniej go nagrały

Policjanci z Bełżyc dostali informację o kradzieży kamer do monitoringu na jednej z posesji. Szybko ustalili sprawcę, którym okazał się 24-latek. Wszystko dzięki nagraniu.

Do zdarzenia doszło 7 listopada w Bełżycach. Policjanci zostali powiadomieni, że ktoś na jednej z prywatnych posesji zerwał kamery monitoringu.

-Właściciel wycenił straty na kwotę ponad 6 tysięcy złotych. Policjanci przejrzeli nagranie, które uwieczniło młodego mężczyznę, który wszedł na posesję i zerwał kamery. Okazał się nim 24-letni mężczyzna, który tłumaczył policjantom, że był wtedy pijany. Wracając drogą w pobliżu posesji stwierdził, że może zostać nagrany, dlatego wszedł i ukradł kamery – informuje asp. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

24-latek dobrowolnie poddał się karze 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres 3 lat, karze grzywny, oraz obowiązku naprawienia szkód.

2014-11-13 13:20:16
(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. zaraz im wytoczy sprawę o nagrywanie bez zezwolenia

  2. To dziecko pewnie było bezstresowo wychowywane więc za to „samoukaranie” zapłacą rodzice sprzedając ostanią krowę, albo i śwynioka.

  3. Wyrwane kamery nie były za ogrodzeniem tylko przed i filmowały drogę publiczną. Za to kolejne kamery były już na posesji. Witam w Big Brotherze

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy