Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Bawił się zapalniczką, zniszczył elewację i drzwi wejściowe magazynu. 10 tys. złotych strat

Lubartowscy policjanci ustalili osobę podejrzaną o uszkodzenie elewacji oraz drzwi w budynku magazynowym. Wkrótce przed sądem stanie 36-latek, który będzie się tłumaczył z zabawy zapalniczką.

Dwa dni temu policjanci z Michowa otrzymali od właściciela magazynu zgłoszenie, z którego wynikało, że ktoś zniszczył elewację budynku magazynu. Straty wycenione zostały przez mężczyznę na około 10 tysięcy złotych.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że zdarzenie miało miejsce w nocy z 10 na 11 lipca br. W toku podjętych działań mundurowi ustalili osoby, które przebywały w tamtym czasie przy budynku magazynu i sklepu. Wskazanych zostało 3 mężczyzn w wieku: 36, 53 i 28 lat, których ujęła kamera monitoringu – relacjonuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

Do dewastacji przyznał się jeden z nich, to 36-letni mieszkaniec Michowa w powiecie lubartowskim. Jak się okazało, mężczyzna bawił się zapalniczką i podpalił tektury, które znajdowały się przy ścianie magazynu. W wyniku tego działania zniszczona została elewacja budynku magazynu i drzwi wejściowe. Nikt nie odniósł obrażeń.

Wkrótce 36-latek stanie przed sądem i odpowie za swoje zachowanie. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za ten czyn grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

10 komentarzy

 1. wujek dobra POrada

  Dziecko plus zapałki równa się pożar. Matko pilnuj swojego narcyza.

 2. Od kiedy obowiązkowe OC dla posiadaczy zapałek?

 3. Zdzisław Niebędzin

  Uciąć ręce przy doopie żeby już więcej nie mógł głosować na PiS

 4. ot wsiowy bezmózg 😀

 5. Oj tam. To tylko wychowanek gimnazjum. bezmyślne odmóżdżone cyborgi.

 6. Nie przyjęli do OSP?

 7. motłoch wiejski pajac

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo