Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Balony przegrały z pogodą. Zawody udało się jednak rozstrzygnąć (zdjęcia)

Burza oraz opady deszczu uniemożliwiły zaplanowane na dzisiejszy poranek i wieczór loty balonów. Jest jeszcze szansa na nocne pokazy w nałęczowskim parku.

Dzisiejsze, niekorzystne warunki pogodowe sprawiły, że odwołane zostały zarówno poranne, jak też wieczorne loty w ramach Zawodów Balonowych, które odbywają się w Nałęczowie. Choć zgodnie z regulaminem, niedziela jest dniem rezerwowym i można było je przenieść na ten dzień, organizatorzy zdecydowali się na rozstrzygnięcie rywalizacji baloniarzy po czterech konkurencjach i tym samym zakończenie imprezy.

Pierwsze miejsce zajęła Karolina Wilk z Warszawy, drugie Wojtek Gałuszka z Nałęczowa a na trzecim miejscu podium stanął Tomasz Sionkowski z Tarnowa.

Jeżeli chodzi o najpopularniejsze wśród publiczności, nocne pokazy balonowe, na chwilę obecną jest jeszcze szansa, iż będzie je można dziś podziwiać. Zaplanowano je zorganizować po koncercie, oficjalnym ogłoszeniu wyników i rozdaniu nagród zwycięzcom. Będzie to około godziny 21:00. Jednak oczywiście wszystko jest zależne od pogody.

5 komentarzy

  1. pogoda zrobiła baloniarzy kondo w balona

  2. Bardzo fajna impreza, mega atrakcja dla dzieci. Ale organizatorzy powinni zadbać aby w nocy park był lepiej oświetlony.W nocy nic nie widać, bardzo dużo ludzi z małymi dziećmi. Trzeba świecić latarka z telefonu. Auta uczestników lotow przeciskają się pomiędzy ludźmi. Brak osób które by to zabezpieczały. Brak stref gastro. Jakieś foodtracki z jedzeniem, przekąskami. Problem z parkingiem. Parking hotelowy jak najbardziej przyjmie goście i weźmie opłatę ale utrudnia później wyjazd z parkingu który zajmował bardzo dużo czasu. Na okres takiej imprezy powinno to być bardziej usprawnione. Mimo tak dużej liczby odwiedzających nie było widać ani ochrony ani zabezpieczenia ze strony policji
    A już samo wyjście w nocy z terenu parku wyglądało trochę jak gra pinballa po ciemku. Co chwile ktoś na kogoś wpadał.

  3. co roku to gorzej,pogoda nie dopisuje ,coraz mniej zawodników,lipa jednym słowem niedziela miała być dniem rezerwowym dziś z rana pogoda dopisuje powinni latać,lipa jednym słowem

  4. Zawody rozegrane? Nie ośmieszajcie się, ale nie ma dziwne … Mamona by przepadła, a tak fikcja trwa.

Dodaj komentarz

Z kraju