Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Bądź z nami na bieżąco! Zainstaluj aplikację lublin112

Wiadomości na żywo z Lublina i regionu, wiadomości z ostatniej chwili, informacje lokalne z miast, a także newsy, wydarzenia i wiadomości sportowe. To wszystko w Twoim telefonie!

Oficjalna aplikacja lublin112.pl to wiadomości na żywo w Twoim smartphonie. Pierwszy dowiesz się o wydarzeniach z Lubelszczyzny, a nasza redakcja wyśle Ci specjalne powiadomienie o tych naprawdę ważnych. Dzięki aplikacji prześlesz do nas informacje o zdarzeniach i wydarzeniach. Wystarczy zrobić zdjęcia lub nagrać film a aplikacja prześle do nas materiał. W aplikacji dostępny jest także moduł pozwalający na nagranie audio. Dzięki specjalnemu formularzowi przesłanie opisu np. zdarzenia zajmuje tylko chwilę. Poprzez naszą aplikację macie także dostęp do filmów na kanale lublin112.pl a o nowych informacjach na stronie dostaniesz powiadomienie na bieżąco.

Codzienne wiadomości z Lublina i miast regionu, m.in. z: Chełma, Zamościa, Białej Podlaskiej, Lubartowa, Kraśnika Krasnegostawu, Tomaszowa Lubelskiego, Biłgoraja, Parczewa, Janowa Lubelskiego, Opola Lubelskiego, Poniatowej, Puław, Nałęczowa, Kazimierza Dolnego, Ryk, Łukowa i Radzynia Podlaskiego. Newsy z dzielnic, zdarzenia, wydarzenia, fotorelacje, informacje o korkach, fotoradary, informacje kulturalne o imprezach.

lublin112 to:
• Najszybsze newsy na smartfonach i tabletach, dzięki powiadomieniom o przełomowych wydarzeniach
• Najlepszy w Google Play system informujący o tym, co się aktualnie dzieje na Lubelszczyźnie: relacje na żywo, zdjęcia i filmy z miejsc wydarzeń i zdarzeń, automatycznie uzupełniane wiadomości (bez czekania!)
• Lokalne wiadomości z ostatniej chwili: korki, wypadki drogowe, remonty, imprezy kulturalne, teatry, kino i samorząd
• Sport (wiadomości sportowe)
• Wideo i fotogalerie

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia z Androidem w wersji 4.0 i nowsze.
Link do pobrania aplikacji:

https://play.google.com/store/apps/details?id=lu.lubelskie.lublin112

2015-09-24 09:05:50
(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

Z kraju

Polityka i społeczeństwo