Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Awaria sieci Orange? – Nic nam o tym nie wiadomo

Od kilku godzin otrzymujemy informacje od czytelników o problemach z wykonywaniem połączeń w sieci Orange. Tymczasem operator tłumaczy, że nie stwierdził awarii.

34 komentarze

 1. Zmiencie chwilowo tryb sieci w telefonie z lte na gsm w ustawieniach. Nie bedziecie mieli neta ale polaczenia glosowe beda dzialac a w niektorych rejonach nawet zasieg bedzie lepszy. Po naprawie awarii wrodzcie do trybu lte

  • W trybie sieci 4g nie są możliwe wykonywanie połączeń głosowych. Jedynie pozwala na to 3g oraz 2g. 4g tak zwane lte jest jedynie wykorzystywane do transmisji danych.

 2. Co wy gadacie że nie możecie dzwonić wczoraj ja wczoraj po całym Lublinie jeździłem i nic się nie działo.

 3. niestety polityka tej firmy nie pozwala informować o problemach technicznych .

 4. Odkąd Idea zamieniła się w Orange jest coraz gorzej.
  500 metrów od głównej siedziby Orange, na Czechowie mam tylko jedną kreskę zasięgu.

  • Zależy co potrzebujesz. Jeżeli rozmawiać to przełącz aparat na GSM. Ostatnio miałem okazję jeździć ze znajomymi po kraju. Orange i T-Mobile mają podobny zasięg. Plus raz miał lepiej a raz gorzej. Największy problem miała koleżanka z Play. Zasięg 4 sieci… W paktyce wyglądał najgorzej, szczególnie gdy chciała skorzystać z Internetu. Drugą rzeczą to temat samego modelu telefony. Nie chcę robić reklamy żadnej marce, ale niektóre telefony dawały w tym samym miejscu w tej samej sieci lepszą jakość połączeń niż inne, które wyświetlały więcej kresek zasięgu.

 5. Najgorsze dno z sieci kom mam od lat plusa i jest rewelka

 6. os. Botanik i okolica Sławinkowska/Willowa/Zbożowa Orange zasięg ma bardzo słaby. Nawet z kreskami na telefonie to nie zawsze dobra jakość połączenia