Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Awantura pomiędzy dwoma obywatelami Ukrainy. Jeden z mężczyzn został ugodzony kilka razy nożem

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Poniatowej doszło do awantury pomiędzy dwoma obywatelami Ukrainy. Jeden z mężczyzn został kilkukrotnie ugodzony nożem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 2 w Poniatowej w powiecie opolskim. Policjanci otrzymali informację o bójce pomiędzy dwoma mężczyznami. Zgłaszający przekazał, że jeden z mężczyzn poszedł po nóż.

Mundurowi na miejscu ustalili, że do awantury doszło pomiędzy dwoma obywatelami Ukrainy, którzy spożywali alkohol. W pewnym momencie 46-latek pobiegł po nóż i w trakcie szarpaniny zadał kompanowi kilka ciosów.

Pokrzywdzony mężczyzna z licznymi ranami trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Napastnik został zatrzymany. Wynik policyjnego badania trzeźwości wykazał w jego organizmie 1,7 promila alkoholu. Wkrótce 46-latek stanie przed sądem, może mu grozić kara nawet 8 lat więzienia.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

5 komentarzy

  1. hehehe, niezłe story

  2. Nożami a nie siekierami. Cywilizują się.

  3. Jakoś ich żąd nie ściągnął na Ukrainę? Jak tu wszystkim nagle dobrze u nas.

  4. Hmm…dziwne ,nie chcą uciekać do ojczyzny ?

  5. Żadnych „charterów” na ukrainę im rząd nie zorganizował ? Co to za rząd ….Chociaż jakieś porzadne siekiery i noże powinni im dosłać w tych trudnych czasach