Autobusy pojawią się na kolejnych trasach. PKS wznawia działalność

Wczoraj informowaliśmy o wznowieniu komunikacji na trasie Lublin – Łęczna, dzisiaj PKS Łuków ogłosił, że uruchamia kursy do kilkunastu miejscowości na terenie powiatu. Będą one realizowane od początku przyszłego tygodnia.

Po długim weekendzie majowych na kolejnych trasach pojawią się autobusy. Tym razem chodzi o powiat łukowski. Obsługujący połączenia PKS Łuków zapowiedział, że częściowo wznowi komunikację. Na razie będą to kursy lokalne, do miejscowości na terenie powiatu. W większości autobusy wyjadą w godzinach porannych oraz popołudniowych, co ma zapewnić pasażerom możliwość dojazdu do pracy a następnie powrotu do domu.

Autobusy będą kursowały z Łukowa do miejscowości: Aleksandrówka, Celiny, Charlejów, Dębowierzchy, Gręzówka, Glinne, Huta Dąbrowa, Jeleniec, Kownatki, Krzywda, Leszczanka, Lipiny, Niedżwiadka, Podosie, Róża Podgórna, Stoczek Łukowski, Wola Mysłowska, Wojcieszków i Zarzecz Łukowski. Obsługa komunikacyjna prowadzona będzie tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku. Pasażerowie zobowiązani są do używania maseczek oraz rękawiczek.

Poniżej dokładny wykaz wznawianych kursów:

KONORZATKA – ŁUKÓW z godz. 4:24 przez Zakępie, Burzec, Sarnów
OSINY – ŁUKÓW z godz. 4:30
STOCZEK ŁUKOWSKI – ŁUKÓW z godz. 4:50
WOJCIESZKÓW – ŁUKÓW z godz. 4:58
HUTA DĄBROWA – ŁUKÓW z godz. 5:20
SEROKOMLA – ŁUKÓW z godz. 5:25
STOCZEK ŁUK. (KSAWERYNÓW) – ŁUKÓW z godz. 5:40
LESZCZANKA – ŁUKÓW z godz. 5:55
LIPINY – ŁUKÓW z godz. 6:25 przez Adamów, Burzec, Jeleniec
LESZCZANKA – ŁUKÓW z godz. 8:10
SEROKOMLA – ŁUKÓW z godz. 8:50
ŻELECHÓW – ŁUKÓW z godz. 9:00

ŁUKÓW – ALEKSANDRÓWKA z godz. 5:45 i powrót z godz. 6:40 przez Żdżary
ŁUKÓW – GRĘZÓWKA z godz. 5:45 i powrót z godz. 6:25
ŁUKÓW – NIEDŹWIADKA z godz. 6:05 i powrót z godz. 6:50
ŁUKÓW – KRZYWDA z godz. 6:10 i powrót z godz. 7:00
ŁUKÓW – GLINNE z godz. 6:25 i powrót z godz. 7:00
ŁUKÓW – ZARZECZ ŁUKOWSKI z godz. 7:00 i powrót z godz. 7:20 przez Turze Rogi
ŁUKÓW – LESZCZANKA z godz. 7:35 i powrót z godz. 8:10
ŁUKÓW – GRĘZÓWKA z godz. 8:00 i powrót z godz. 8:40
ŁUKÓW – JELENIEC z godz. 8:25 i powrót z godz. 9:00
ŁUKÓW – KOWNATKI z godz. 8:50 przez Turze Rogi i powrót z godz. 9:20 przez Łazy
ŁUKÓW – DĘBOWIERZCHY z godz. 9:50 przez Celiny i powrót z godz. 10:40 przez Trzebieszów

ŁUKÓW – RÓŻA PODGÓRNA z godz. 10:00 i powrót z godz. 11:10
ŁUKÓW – GRĘZÓWKA z godz. 12:10 i powrót z godz. 12:55
ŁUKÓW – WOLA MYSŁOWSKA z godz. 12:40 przez Żdżary i powrót z godz. 14:00
ŁUKÓW – LESZCZANKA z godz. 13:00 i powrót z godz. 13:35
ŁUKÓW – WOJCIESZKÓW z godz. 14:30
ŁUKÓW – STOCZEK ŁUKOWSKI z godz. 14:30 przez Żdżary i powrót z godz. 15:30
ŁUKÓW – LIPINY z godz. 14:30 przez Sarnów, Burzec
ŁUKÓW – KOWNATKI z godz. 14:40 przez Turze Rogi i powrót z godz. 15:20
ŁUKÓW – PODOSIE z godz. 14:40
ŁUKÓW – WOLA MYSŁOWSKA z godz. 14:40 przez Stanin
ŁUKÓW – CELINY z godz. 15:20 przez Trzebieszów
ŁUKÓW – GRĘZÓWKA z godz. 15:35 i powrót z godz. 16:15
ŁUKÓW – STOCZEK ŁUKOWSKI z godz. 15:30 przez Żdżary
ŁUKÓW – HUTA DĄBROWA z godz. 15:30
ŁUKÓW – GRĘZÓWKA z godz. 15:35 i powrót z godz. 16:15
ŁUKÓW – LIPINY z godz. 15:40 przez Adamów
ŁUKÓW – CHARLEJÓW z godz. 15:40 przez Jeleniec, Burzec
ŁUKÓW – WOLA MYSŁOWSKA z godz. 16:00 przez Stanin
ŁUKÓW – HUTA DĄBROWA z godz. 18:15
ŁUKÓW – CHARLEJÓW z godz. 18:20 przez Jeleniec, Burzec
ŁUKÓW – GRĘZÓWKA z godz. 18:20 i powrót z godz. 19:00
ŁUKÓW – STOCZEK ŁUKOWSKI z godz. 18:40

(fot. lublin112)

Zobacz również

2 komentarze

  1. Nie będzie pasażerów. Trzeba trochę czasu żeby ludziom w głowie zmienić po prawie 2miesiacach dużych dawek strachu jakie były serwowane z każdej strony. Bliżej czerwca dopiero będą jakieś oznaki.

    • Nagle się okazuje,że każdy jest w stanie dojechać do pracy autem – jak nie swoim to ze znajomym/rodziną – i busy nie są potrzebne. Ja sobie kupiłam auto,jeszcze przed ogłoszoną epidemią w Polsce i sobie chwalę, bo nie miałabym jak dojeżdżać do pracy.

Pracapraca.lublin112.pl

    Kursy walut

    • USD 3.8198zł 0.7%
    • GBP 5.3015zł 0.03%
    • EUR 4.5503zł 0.43%
    • CHF 4.158zł 0.18%

    Polub nas

    Materiały wideo

    Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
    Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
    99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
    W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
    W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

    Co? Gdzie? Kiedy?

    „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
    Komicy wystąpią w Plenerze
    Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
    Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
    Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia