Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Autobus szkolny wypadł z drogi. W rejonie zdarzenia nie ma przejazdu (zdjęcia)

W czwartek rano w miejscowości Wierzchowiska Dolne autobus szkolny wypadł z drogi. Obecnie w rejonie zdarzenia nie ma przejazdu. Wkrótce rozpocznie się akcja wyciągania pojazdu na drogę.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano w miejscowości Wierzchowiska Dolne w powiecie lubelskim, w gminie Bełżyce. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że autobus szkolny wypadł z drogi.

Na miejscu interweniowała straż pożarna. Obecnie w rejonie zdarzenia zablokowany jest całkowicie przejazd. Autobus częściowo znajduje się poza jezdnią.

Wkrótce rozpocznie się akcja wyciągania pojazdu na drogę. Utrudnienia mogą porwać około dwóch godzin. Jak nam przekazano, nikt w zdarzeniu nie ucierpiał.

Autobus szkolny wypadł z drogi. W rejonie zdarzenia nie ma przejazdu (zdjęcia)

Autobus szkolny wypadł z drogi. W rejonie zdarzenia nie ma przejazdu (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

11 komentarzy

 1. Autobusy nie maja zimówek?

 2. Wypadł, bo droga nieodśnieżona.

  • Podjedź pod szkole i zobacz jak jeżdżą kierowcy. Jak nie chciało się zebrać większego łuku to zostawił autobus blokując drogę i z uczniami chciał przepchnąć auto. Na jego szczęście nie był to automat. Bez wyobraźni. Ja wiem ze to nie maluch i potrzebuje miejsca a pod szkołą w Belzycach go brakuje, ale minimum wyobraźni wystarczy. Innym razem jechał na siłę pod szkole gdzie nie miał możliwości się zmieścić bo wyjeżdżały inne auta to zablokował drogę i wezwał policje. Jadą nie patrzą bo on jedzie autobusem. Akurat droga w Wierzchowiskach jest wąska i wymaga skupienia szczególnie w tych warunkach. Ale styl jazdyi kultura pozostawiea wiele do życzenia.

   • Jacy kierowcy to emeryci jadacy tym bo kierowca nie pojedzie

   • Widać że Janusz. Kierowca jak jedzie z dziećmi może zatrzymać inne pojazdy aby bezpiecznie mogły wyjść i wejść do pojazdu. Ma większe uprawnienia niż kierowca rejsowego autobusu. Taki autobus rozpoznasz po znaku który muszą mieć zawieszony. Lepiej się go słuchaj przy szkole bo jak nie to mandat. Dobrze że Policję wezwał. Prawo jazdy Janusz masz?

 3. Ważne, że po zimie zostaną pieniądze do podziału na nagrody.

 4. wagary jeeeeeeeeeej
  bałwany dzieci polepią, tylko z czego oczy zrobią skoro węgiel jest złotem?

 5. Deb ilizm drogowców gotowych do zimy przekroczył himalaje i w mieście i po za nim

 6. Wierzchowiska… Hi,hi ..
  Tam wszystkim, którzy opuszczą domostwo coś ginie!
  Cebula i kartofle z piwnicy, zboże z pola, rowery spod sklepu, nawet stare kufajki i koce z zagród!
  Miałem tam mieszkać, bo okolica fajna,
  ale ludzie jak wilcy tam… Ani serca, ani rozumu…
  Zwierzęcy instynkt…
  Dobrze, że żona zrobiła wcześniej wywiad…

  • Co twój komentarz ma wspólnego z sytuacja w której się wypowiadasz??? Przeprowadź się do lasu będziesz z dala od ludzi inni też się ucieszą ze z nimi nie sąsiadujesz ?

 7. Jacy kierowcy to emeryci jadacy tym bo kierowca nie pojedzie

Z kraju

Polityka i społeczeństwo