Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Autobus stoczył się ze wzniesienia i z impetem uderzył w peugeota (zdjęcia)

W środę we Włodawie doszło do groźnego zdarzenia. Autobus stoczył się z ulicy Mostowej, a następnie uderzył w zaparkowanego nieopodal peugeota.

Wczoraj po godzinie 10.00 policjanci z Włodawy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że autobus marki Bova, który stoczył się z ulicy Mostowej we Włodawie, najechał na mężczyznę. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Policjanci ustalili na miejscu, że 49-latek, który chwilowo wyszedł z autobusu, próbował zatrzymać pojazd, gdy zauważył, że zjeżdża on ze stromej ulicy. Niestety, mężczyzna poślizgnął się i upadł na kamienne podłoże, na szczęście nie dostał się pod koła autobusu. 49-latek doznał jedynie niegroźnych obrażeń.

Autobus jadąc z góry uderzył następnie w zaparkowany nieopodal samochód marki Peugeot i uszkodził skrzynkę energetyczną. W momencie zdarzenia w autobusie nie było żadnych pasażerów, zaś 49-latek był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mieszkaniec powiatu chełmskiego został ukarany mandatem karnym.

Autobus stoczył się ze wzniesienia i z impetem uderzył w peugeota (zdjęcia)

Autobus stoczył się ze wzniesienia i z impetem uderzył w peugeota (zdjęcia)

(fot. Policja Włodawa)

5 komentarzy

 1. Usmarkany Kazio

  Zobaczcie: we właściwym miejscu pozostawiony pniak dzielnie i skutecznie zatrzymał niesfornego autocara 😆

 2. Kierowca zapewne pochodzi z terenow płaskch gdzie zaciąganie hamulca ręcznego jst zbędne.

  • Tak. jest płaskoziemcem. I płaskomóżdżkiem.

  • Dyrdymałkiewicz nijaki

   Nie ma jednak nic lepszego na zatrzymanie niż przydrożne drzewo, albo jak w tym przypadku porządny pniak.

 3. Stary model. W nowszych ciężarówkach jak zgasisz a nie zaciągniesz ręcznego to alarm głosowy od razu wyje. A w najnowszych czasami jest automatyczny ręczny i sam się zaciąga jak otwierasz drzwi.

Dodaj komentarz

Z kraju