Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Auto dostawcze uderzyło w latarnię. Betonowy słup przewrócił się na volkswagena (zdjęcia)

Uszkodzone dwa auta i zerwana linia energetyczna – to skutek zdarzenia, jakie miało miejsce po południu w Fajsławicach. Ruch na trasie Lublin – Zamość odbywa się bez utrudnień, zablokowana jest droga prowadząca do miejscowości Suchodoły.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 15 w Fajsławicach w powiecie krasnostawskim. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 17 Lublin – Zamość z drogą gminną prowadzącą do miejscowości Suchodoły samochód dostawczy uderzył w latarnię.

Siła uderzenia sprawiła, że betonowy słup przewrócił się na stojącego na pobliskim parkingu volkswagena. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Teren zabezpieczają zaś strażacy. Zerwana została bowiem linia energetyczna. Na drodze krajowej nie ma utrudnień w ruchu.

Auto dostawcze uderzyło w latarnię. Betonowy słup przewrócił się na volkswagena (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Łukasz – DZIĘKUJEMY!)

8 komentarzy

 1. Uważajcie Baco! Słup!
  Eeee, co mi tam słup?!
  Duup!!!

 2. „Kraina dzbanów”, jak nie musisz nie przejeżdżaj przez ten Mordor.

 3. Kiedy w końcu powstanie zakaz parkowania na ulicy obok sklepu Krys Bol

  • Zgadzam się, skrzyżowanie z droga krajowa, przejscie dla pieszych, znak stopu!!!!Totalna bezmyślnosc kierowców tam parkujacych. Dla przykładu kilka mandatow by wystarczylo na poczatek. Dochodzi jeszcze jeden problem-sposob w jaki tam parkuja, zatrzymuja sie poprostu na jezdni bez kierunkowskazu i w takisam sposob ruszają niekiedy. Dla innych uczestnikow ruchu to niebezpieczne. Wlasciciele powinni zadbac o parking.

   • Zgadzam się, skrzyżowanie z droga krajowa, przejscie dla pieszych, znak stopu!!!! Wedlug kodeksu nie mozna parkowac od skzyzowania i znaku stop do 10metrow.Totalna bezmyślnosc kierowców tam parkujacych. Dla przykładu kilka mandatow by wystarczylo na poczatek. Dochodzi jeszcze jeden problem-sposob w jaki tam parkuja, zatrzymuja sie poprostu na jezdni bez kierunkowskazu i w takisam sposob ruszają niekiedy. Dla innych uczestnikow ruchu to niebezpieczne. Wlasciciele powinni zadbac o parking.

 4. E tam nie mozna …są tacy uposledzeni co by zaparkowali w drzwiach do sklepu ,a najlepiej kupowali bez wychodzenia z auta ,dla nich parkowanie w odleglosci wiekszej niż 20 metrów od sklepu ,to przeszkoda nie do zaakceptowania

 5. o tym ze to pijany policjant był to słowa nie ma, koledzy zatuszują?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo