690 680 960

Audi wjechało w dostawcze iveco. Wypadek na trasie Lublin – Łęczna

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku, jaki miał miejsce na drodze pomiędzy Lublinem a Łęczną. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 9:40 w miejscowości Łuszczów Drugi. Na drodze krajowej nr 82 Lublin-Łęczna zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy poruszały się w kierunku Lublina. Kierowca iveco, widząc że jadący przed nim pojazd zamierza skręcić w lewo, zaczął zwalniać. Po chwili w tył jego auta z impetem uderzyło rozpędzone audi.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Kierowcę oraz pasażerkę audi przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

2018-05-11 10:56:22
(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. No to czekam teraz na komentarze, że skręt w lewo to powodowanie zagrożenia, bo ktoś za nami może się zagapić i nie zdąży zwolnic.
  A aŁdi jak to przeważnie bywa:
  -szybko ale bezpiecznie, oraz
  -odstęp od poprzedzającego pojazdu mały, ale jeszcze bardziej bezpieczny

  • Franiu , było szybko i bezpiecznie. Tylko słońce za jasno świeciło i coś stanęło na drodze i kierowcy z audi światło zgasiło .

  • Przywalił bokiem od strony kierowcy, czyli musiał zobaczyć Iveco zanim w niego walnął, inaczej nie uciekałby na pobocze. Zazwyczaj kierowca ucieka tak, żeby nie przywalić swoją stroną tylko stroną od pasażera, ten najwidoczniej miał trochę inny plan ewakuacji, ale nie wyszło.

 2. Podróbka Benia

  Typowy ping-pongdzista. Za to właśnie nie lubię tych co robią na drutach, albo szydełkują.

 3. Dziwna sprawa. Kierujący aŁdi nie wyprzedzał na skrzyżowaniu.

 4. Musi jakiś ryl jechał na zakupy ze swoją kobitą a oni nie uznają jazdy zgodnej z przepisami. Kto chociaż raz wyjechał za Łęczną w stronę Bogdanki zrozumie o czym ja piszę.

  • Lu,nie rozumiem o czym piszesz,od Łęcznej w stronę Bogdanki jest odcinkowy pomiar prędkości i 70km/h.

   • Fakt jest od niedawna, bo nie można było inaczej wyegzekwować przestrzegania ograniczeń prędkości. Jechałam kilka razy do znajomych na działkę i zawsze kilku łęczyńskich mistrzów kierownicy trafiłam po drodze . Dlaczego takie mam zdanie.

    • Jakiś typ sie tam rozbił kiedyś (ryl w audi) i wprowadzili idiotyczny zakaz do 70 km/h w na równej drodze w polach, później przy odcinkowym pomiarze prędkości zapomnieli zdjąć ten idiotyczne ograniczenie i trzeba się teraz wlec po na równej drodze w polach 70 km/h zamiast bezpiecznych 90 km/h

 5. rzal pupu sciska

  Audi zawsze ma pierwszeństwo,zwłaszcza 1.9 TDI tak mało pali że przy zwalnianiu ze zbiornika nadmiar paliwa wycieka,a to nieekologiczne.

 6. 4 zera na masce a 5 za kierownicą

 7. Na miano kierowcy to trzeba zasłużyć. To tylko trzymacz kierownicy raczej.

  • Zwykły człowiek

   Jacy tu wszyscy komentujący roztropni, przezorni i nieomylni. Normalnie aż strach się bać. Tak się składa że widziałam wypadek przed przyjazdem karetki. Człowiek wystraszony stał z kobietą w ciąży. Zastanówcie się czemu uciekał narażając swoją stronę. A może to w czterech zerach jeżdżą ludzie A nie taborety.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt