690 680 960

Audi uderzyło w audi. Jeden z kierowców nie wyhamował (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Dębowica doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie wypadku występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 8:00 w miejscowości Dębowica w powiecie łukowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Łuków, zastęp OSP KSRG Karwów, zastęp OSP Nurzyna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Na miejscu zdarzania ratownicy zastali dwa rozbite pojazdy, którymi podróżowały dwie osoby. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz zneutralizowaniu rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Po zakończeniu czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy policji, strażacy uprzątnęli jezdnię. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zderzenia pojazdów.

(fot. PSP Łuków)

8 komentarzy

 1. Franiu dajesz teraz!

  • po co Ci Franio ?
   sam se przeczytaj poprzednie komentarze (i inne mądrości)…

  • Co mam dawać?
   Gdy zderzą się dwa samochody, większość osób nie ma problemów z oceną większości zdarzeń. Tak samo, gdy mamy do czynienia ze zdarzeniem z winy pieszego/rowerzysty. Większość ma wtedy rację.
   Schody pojawiają się jedynie w trzecim wariancie zdarzenia. Tj. gdy kierujący samochodem jest sprawcą, a poszkodowanym: pieszy lub rowerzysta.

 2. Amelinium w cenie bo raczej naprawić tego nikt nie naprawi…

 3. Tego jeszcze nie było! Kumulacja 12 zer.

  • Błąd 10 zer.

  • Było. Wiele razy było na forum.
   O większości nawet się nie dowiemy, bo dochodzi do tego gdzieś po wioskach. Wtedy sprawę załatwia równie pijany szwagier, który traktorem wyciąga złomy z rowu. Jakby zsumować stężenia obu kierujących aŁdicami i traktorem, to też wyjdzie 10-12 promili.

 4. hamowania to chyba w ogóle nie było
  Po co to hamować ???

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas