Audi dachowało w rowie. Kierowca chciał uniknąć czołowego zderzenia (zdjęcia)

Dostrzegł jadące wprost na niego inne auto. Chcąc uniknąć czołowego zderzenia zjechał na pobocze a następnie audi wpadło do rowu, gdzie przewróciło się na dach. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 22:45 w miejscowości Wilkołaz Trzeci w powiecie kraśnickim. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Kraśnik i OSP Wilkołaz, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi mężczyzna jechał w stronę Kraśnika. W pewnym momencie dostrzegł jadące wprost na niego inne auto. Chcąc uniknąć czołowego zderzenia zjechał na pobocze. Pojazdy zaczepiły o siebie a następnie audi wpadło do rowu, gdzie przewróciło się na dach.

Kierowca samodzielnie opuścił pojazd. Został przetransportowany do szpitala, z przekazanych nam informacji wynika, że nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Sprawca zdarzenia odjechał zaś w stronę Lublina nie interesując się losem poszkodowanego. Trwają jego poszukiwania.

Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Teren zabezpieczają zaś strażacy. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Młody pewno i przycykał . Radzę założyć z przodu orurowanie tak jak mam ja i ciąć wtedy na czołówkę . Szukaj teraz wiatru w polu , pewno chciał tylko młodego nastraszyć , taki żart .

  • Samo orurowanie niezabezpieczy cię przed uszczerbkiem na zdrowiu – nawet jeśli nie zgniecie ci nóg to siła uderzenia i tak może cię uszkodzić. Nie dawaj takich rad.

 2. tam niezle zapitalaja codziennie

 3. Kamerka za 200 PLN i nie trzeba nikogo szukać. Bonus: dzielna policja też nie wciska wałków, a ci co pomimo tego się umierają mają wyroki za składanie fałszywek.

 4. Strach teraz Audi wyjechać… jakaś plaga, wszystkie albo na słupach, albo w rowach lądują… jaka marka
  najbezpieczniejsza najmniej się rozbija?

 5. I codzienie Wilkołazie są jakieś kolizje , czy to przypadek???

 6. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  I właśnie na takie i podobne okazje, warto kupić i zainstalować sobie kamerkę.
  Przynajmniej najbliżsi dowiedzą się o Twoich ( i moich) ostatnich chwilach (jak policja łaskawie „odbezpieczy”, „zabezpieczony” dowód w sprawie.

 7. A ty MM też z klubu Frania co to za wypadki obwiniają auta a nie ludzi ? Mnie i chyba kazdemu normalnemu ,żaden wypadek nie kojarzy się z jakąś konkretną marką auta ,tylko z osobą która siedzi za kierownicą …ale różne są choroby i fobie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja