690 680 960

Areszt za marihuanę i uprawę konopi (zdjęcia)

33-letni mieszkaniec powiatu ryckiego odpowie za uprawę konopi innych niż włókniste, mogących dostarczyć znacznej ilości narkotyków. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli u mężczyzny ponad pół kilograma suszu i rośliny w różnej fazie wzrostu. Decyzją sądu trafił on do tymczasowego aresztu.

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z Dęblina weszli na posesję zamieszkiwaną przez 33-letniego mieszkańca powiatu ryckiego. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna posiada środki odurzające. Ich przypuszczenia potwierdziły się.

– W pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych policjanci ujawnili słoiki z zawartością suszu roślinnego, pęk wysuszonych krzaków konopi indyjskich, doniczki z krzakami roślin konopi w różnej fazie wzrostu. Natomiast na terenie posesji policjanci znaleźli kolejne krzaki konopi. Najwyższa z roślin miała ponad 1,5 metra wysokości – relacjonuje aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak z ryckiej Policji.

Znalezisko zostało zabezpieczone. Badanie wykazało, że susz to marihuana. Ścięte rośliny trafią natomiast do biegłego. 33-letni mieszkaniec powiatu ryckiego trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany usłyszał już zarzuty, między innymi uprawy konopi oraz wytworzenia środka odurzającego w znacznych ilościach.

– Wczoraj Sąd Rejonowy w Rykach na wniosek Prokuratury i Policji zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy – dodaje aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak.

Areszt za marihuanę i uprawę konopi (zdjęcia)

fot. Policja Ryki

 

Areszt za marihuanę i uprawę konopi (zdjęcia)

fot. Policja Ryki

 

Areszt za marihuanę i uprawę konopi (zdjęcia)

fot. Policja Ryki

2 komentarze

 1. Dla mnie broń przy pracownikach firmy „policja” jest tak samo nie legalna jak konopia u tego mężczyzny

 2. W ciemnej tej celi na zgniłym posłaniu
  Młody gitfunfel kopyrta
  Pikawa mu stawa w tem wolnym konaniu
  To młody gitfunfel kopyrta
  Przy jego tem koju gitsiorka przycupła
  Młodemu gitowi nawija
  Ty wrócisz do funfli, Ty wrócisz do zgredki
  Gdy tylko zakwitną nagietki
  Nad ranem znaleźli młodego gitowca
  Złożyli go w ciemnej mogile
  A gity, jak stali, się wszystkie chlastali
  To młody gitfunfel kopyrtnął

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas