Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Areszt za bójkę z użyciem noża (zdjęcia)

Policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych oraz udział w bójce z użyciem noża, którym ranił jednego z pokrzywdzonych. Mężczyzna usłyszał zarzut w warunkach recydywy i trafił do tymczasowego aresztu. Dodatkowo odpowie za posiadanie substancji psychotropowej.

Do zdarzenia doszło na początku miesiąca na terenie Białej Podlaskiej, jednak początkowo pokrzywdzeni nie chcieli o nim informować stróżów prawa. Z relacji dwóch pokrzywdzonych wynikało, że grupa mężczyzn biła i kopała ich po całym ciele. Dodatkowo w czasie całego zdarzenia jeden ze sprawców ranił nożem 18-letniego pokrzywdzonego. Sprawą zajęli się bialscy kryminalni.

– Do sprawy zatrzymani zostali 4 mężczyźni w wieku 18-24 lat mieszkańcy miasta i gminy Biała Podlaska. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ujawnili u 18-latka tabletki ekstazy, natomiast u 24-latka amfetaminę. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało też, że zatrzymani mężczyźni grozili jednemu z pokrzywdzonych – informuje nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty. 24-latek będzie odpowiadał za bójkę z użyciem niebezpiecznego narzędzia w warunkach recydywy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny bialski sąd na wniosek Policji i prokuratury zastosował tymczasowe aresztowanie. W przypadku jego trzech kompanów zastosowany został dozór Policji.

Areszt za bójkę z użyciem noża (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

 

Areszt za bójkę z użyciem noża (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

 

Areszt za bójkę z użyciem noża (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

4 komentarze

  1. Nic dziwnego, że we czterech napadali. Razem prawie przypominają jednego mężczyznę. Suche tchórze…

  2. zamknąć zło PISwskie

  3. trafi pod celę bedzie do mamy grypsy słał o wazelinę , a to nie czasem jakieś pedzie z uk tak jakoś wyglądają na przybyszów

Dodaj komentarz

Z kraju