690 680 960

Annopol: Nie żyje 24-letni motocyklista. Mężczyzna zderzył się ze skręcającym pojazdem osobowym

Wczorajszy wypadek w Annopolu okazał się tragiczny w skutkach. W szpitalu zmarł 24-letni motocyklista, który zderzył się z pojazdem osobowym na krajowej 74.

47 komentarzy

 1. Czytam te Wasze komentarze i jest mi wstyd za naród, po raz kolejny. Chłopak stracił życie, miał pierwszeństwo, koniec, kropka. To, że spotkaliście się na drodze z cebulactwem, brakiem wyobraźni, o wiedzy na temat przepisów drogowych nie wspominając, nie znaczy, że musicie jeździć po człowieku. Życia mu to nie zwróci. Uszanujcie jego pamięć, ból rodziny i przyjaciół. Jeżeli był winny jadąc z nadmierną prędkością, poniósł już konsekwencje. Zamiast pisać bzdurne komentarze, wyciągnijcie wnioski.

  • Jakie wnioski? Ie jeżdżę jak matoł motorem. Więc ta lekcja na nic mi się nie przyda. A podejrzewam że również wielu motocyklistów również to oleje i nadal będą jeździć bez myślenia. I ginąć… I oby tylko oni.

 2. Ile to ja razy podczas 25 lat służby w RD słyszałem ” Panie władzo jak zacząłem skręcać to on był tam jak ten słup etc,etc, musiał ze 200 jechać”, Bez względu czy z przeciwnego kierunku nadjeżdżał motoycykl czy inny pojazd zawsze ta samo tłumaczenie, Jak czytam komentarz takiej Olgi dochodze do wniosku, że trzeba za takie wykroczenia zatrzymywać PJ. o kulturze tejże szkoda pisać, sama wystawiła sobie laurke inwektywami o tragicznie zmarłym chłopaku.

  • Większość z was nie powinno sie wypowiadać bo się tylko osmieszacie kompletnym brakiem muzgu byłem i widziałem niestety co tam się stało to kierowca osobowki jest winien .Jeśli nigdy nikt z was nie jechał motocyklem to niech milczy a nie udaje znawce

 3. Ludzie patrzcie w lusterka ! Wy macie większe szanse na przeżycie niż człowiek jadący na motorze !

 4. Olga to ty skręcałaś czy twój stary?

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas