Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Annopol: Nie żyje 24-letni motocyklista. Mężczyzna zderzył się ze skręcającym pojazdem osobowym

Wczorajszy wypadek w Annopolu okazał się tragiczny w skutkach. W szpitalu zmarł 24-letni motocyklista, który zderzył się z pojazdem osobowym na krajowej 74.

Do wypadku doszło wczoraj przed północą na drodze krajowej nr 74 w Annopolu, na trasie Kraśnik – Opatów. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący motocyklem 24-latek zderzył się pojazdem osobowym marki Alfa Romeo, którego kierowca podjął manewr skrętu w lewo, nie ustępując pierwszeństwa motocykliście.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2017-04-02 08:57:28
(fot. ilustr. lublin112.pl)

47 komentarzy

  1. Czytam te Wasze komentarze i jest mi wstyd za naród, po raz kolejny. Chłopak stracił życie, miał pierwszeństwo, koniec, kropka. To, że spotkaliście się na drodze z cebulactwem, brakiem wyobraźni, o wiedzy na temat przepisów drogowych nie wspominając, nie znaczy, że musicie jeździć po człowieku. Życia mu to nie zwróci. Uszanujcie jego pamięć, ból rodziny i przyjaciół. Jeżeli był winny jadąc z nadmierną prędkością, poniósł już konsekwencje. Zamiast pisać bzdurne komentarze, wyciągnijcie wnioski.

    • Jakie wnioski? Ie jeżdżę jak matoł motorem. Więc ta lekcja na nic mi się nie przyda. A podejrzewam że również wielu motocyklistów również to oleje i nadal będą jeździć bez myślenia. I ginąć… I oby tylko oni.

  2. Ile to ja razy podczas 25 lat służby w RD słyszałem ” Panie władzo jak zacząłem skręcać to on był tam jak ten słup etc,etc, musiał ze 200 jechać”, Bez względu czy z przeciwnego kierunku nadjeżdżał motoycykl czy inny pojazd zawsze ta samo tłumaczenie, Jak czytam komentarz takiej Olgi dochodze do wniosku, że trzeba za takie wykroczenia zatrzymywać PJ. o kulturze tejże szkoda pisać, sama wystawiła sobie laurke inwektywami o tragicznie zmarłym chłopaku.

    • Większość z was nie powinno sie wypowiadać bo się tylko osmieszacie kompletnym brakiem muzgu byłem i widziałem niestety co tam się stało to kierowca osobowki jest winien .Jeśli nigdy nikt z was nie jechał motocyklem to niech milczy a nie udaje znawce

  3. Ludzie patrzcie w lusterka ! Wy macie większe szanse na przeżycie niż człowiek jadący na motorze !

  4. Olga to ty skręcałaś czy twój stary?

Z kraju