Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Animacje, spektakle i koncerty. Cykl plenerowych wydarzeń w czterech lubelskich dzielnicach (zdjęcia)

Na terenach zielonych przy ul. Gospodarczej w Lublinie trwa kolejne z cyklu plenerowych wydarzeń kulturalnych, jakie zorganizowano w czterech dzielnicach miasta. Kolejne imprezy jutro oraz za tydzień.

Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” we współpracy z Radami Dzielnic: Dziesiąta, Tatary, Kośminek i Bronowice zorganizował cykl plenerowych wydarzeń kulturalnych w czterech dzielnicach Lublina. W każdej z nich zaplanowano animacje muzyczno-taneczne, interaktywny spektakl „Legenda o Czarciej Łapie” w wykonaniu Poławiaczy Pereł oraz koncert zespołu Wadada.

Pierwsze wydarzenie odbyło się w środę w dzielnicy Dziesiąta, dzisiaj trwa właśnie interaktywny spektakl na terenach zielonych przy ul. Gospodarczej w dzielnicy Tatary. O godzinie 19:15 rozpocznie się koncert.

Z kolei jutro, czyli w piątek 4 września o godz. 17:00, impreza odbędzie się na terenach zielonych przy ul. Sulisławickiej w dzielnicy Kośminek. Ostatnie z cyklu wydarzeń, zaplanowano na piątek 11 września w Parku Bronowice.

(fot. lublin112)

Jeden komentarz

  1. 4 zdjęcie od prawej (od końca) genialne 🙂 Stara karoca, konie, a na karocy woźnica i kobieta z nosami w komórkach 🙂 co za czasy

Z kraju