690 680 960

Alkohol, narkotyki i kierowca bez uprawnień. Znamy szczegóły wczorajszego wypadku na Felinie (zdjęcia)

Nie mając uprawnień do kierowania pojazdami wsiadła za kierownicę i ruszyła w drogę do Lublina. Wstępnie przeprowadzone testy wykazały, że znajdowała się również pod działaniem narkotyków. Doprowadziła do groźnie wyglądającego wypadku. Na szczęście nie wyrządziła nikomu krzywdy.

Policjanci cały czas prowadzą czynności związane z wypadkiem, jaki miał miejsce w niedzielę na al. Witosa w Lublinie. Jak już informowaliśmy, zdarzenie miało miejsce około godziny 19:10 w rejonie skrzyżowania z ul. Doświadczalną. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierująca hondą młoda kobieta jechała od strony Piask. W ostatniej chwili dostrzegła stojące przed skrzyżowaniem auta, których kierowcy oczekiwali na zielone światło.

Zaczęła gwałtownie hamować, jednak rozpędzone auto wpadło w poślizg, zjechało z jezdni i uderzyło w skarpę. Pojazd odbił się, staranował latarnię i zaczepił o citroena. Z kolei słup latarni przewrócił się na mercedesa.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz pogotowie energetyczne. W rozbitej hondzie ratownicy zastali dwie osoby, siedzącą za kierownicą 19-latkę oraz znajdującego się na tylnej kanapie mężczyznę. Oboje zostali przetransportowani do szpitala. Z kolei dwie kolejne młode osoby, kobieta i mężczyzna, uciekły w pobliskie zarośla. Teren przeczesali strażacy a następnie policjanci z psem tropiącym, jednak nie udało się odnaleźć uciekinierów.

Niebawem wyszło na jaw, dlaczego młode osoby starały się uniknąć spotkania z funkcjonariuszami. W pojeździe, oprócz licznych butelek, zarówno z alkoholem, jak też już opróżnionych, znaleziono narkotyki oraz środki odurzające. Kierująca pojazdem 19-latka nie miała też uprawnień do kierowania, zaś wstępnie przeprowadzone testy wykazały w jej organizmie obecność narkotyków. Jakie to były środki wykażą dokładnie badania krwi.

Oprócz tego, pojazd posiadał różne opony, nie tylko letnie i zimowe, lecz również różniące się rozmiarami. W nocy na komisariat została przywieziona przez rodziców kolejna uczestniczka tego zdarzenia. Chodzi o młodą kobietę, która uciekła zaraz po wypadku. Niebawem mieszkańcy powiatu chełmskiego zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty.

(fot. lublin112)

34 komentarze

  1. Ksionc proboszcz

    Pojechała Dżesika z Brajankami i Sebusiami po całości 😁😁😁

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej