Al. Unii Lubelskiej: Auto uderzyło w słup trakcji trolejbusowej. Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

Nasz Czytelnik poszukuje świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek. W wyniku zajechania drogi przez innego uczestnika ruchu, pojazd Czytelnika zjechał na pobocze i uderzył w słup trakcji trolejbusowej.

Zwracamy się z apelem do świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek 10 lutego około godziny 16:45 na al. Unii Lubelskiej. Jak relacjonuje nasz Czytelnik, jechał on skrajnym prawym pasem w stronę ul. Fabrycznej i miał przed sobą pusty przejazd. Na pasie środkowym poruszała się kolumna 3-4 aut. Na wysokości targu pod zamkiem przez przejście w stronę ogródków działkowych przechodził mężczyzna. Auta ze środkowego pasa zaczęły hamować by przepuścić pieszego a kierujący ostatnim pojazdem (małe białe auto, nieznane nr rejestracyjne, możliwe toyota yaris), prawdopodobnie się zagapił i chcąc uniknąć najechania na tył auta przed nim, wykonał gwałtowny manewr i zjechał na prawy pas, którym poruszał się Czytelnik.

Manewr kierowcy białego auta był tak gwałtowny i niespodziewany, że chcąc unikać kolizji, Czytelnik również uciekł na prawo, na trawę. Nie doszło do kontaktu między autami. Po zjechaniu na pas zieleni volkswagen zderzył się ze słupem trakcji trolejbusowej, zaraz za przejściem dla pieszych.

Kierowca, który zajechał drogę uciekł z miejsca zdarzenia. Osoby, które zatrzymały się chcące udzielić pomocy, również nie widziały nr rejestracyjnego. Kierowca volkswagena doznał obrażeń ciała.

Na zdjęciach uszkodzone auto.

Jeżeli są świadkowie, którzy widzieli zdarzenie, prosimy o kontakt z redakcją, przekażemy dane kontaktowe.2015-02-13 18:07:53
(fot. Nadesłane)

12 komentarzy

 1. Trzeba było sobie kupić kamerkę

  • I zapiąć pasy (to odnośnie obrażeń pechowego kierowcy). Mam nadzieję, że znajdą tego uciekiniera.

 2. Wiklinowy nocnik

  trza było walić w dziada a nie zjezdzac… teraz masz pan problem…

 3. O k***a, jacy Wy mądrzy jesteście. Ciekawy jestem czy byście tak mądrkowali jak to Was by spotkało takie coś.

 4. Jak widac pasy zapiete mial bo poduszka wystrzelila.

 5. W warsztacie na Jabłonkowej chłopaki zrobią ci Pimp My Ride z Passerati że będzie wyglądał lepiej niż przed dzwonem:) i mam nadzieje że dorwiesz to białe coś co ci wlazło w szkode sąsiad 🙂

 6. Cudowne rady post factum! A może zamiast o pierdołach ktoś podpowie poszkodowanemu jak dorwać tego durnia który zwial? By nie uszło mu na sucho .Następnym razem jak się zagapi albo zamyśli może walnąc któregoś z Was lub Waszych bliskich. Czy wtedy udzielicie sobie równie złotych rad? Nie twierdze, ze sprawca to bandyta i pirat, nie namawiam do linczu ,ale uważam ze powinien ponieść konsekwencje .Bardzo wspolczuje poszkodowanemu i życzę by mimo wszystko sprawiedliwość za tryumfowała.

 7. Można przejrzeć monitoring.który jest na całej długości tej ulicy,jak też na targu pod zamkiem i wszystko jasne.

 8. było zrobić to było zrobic tamto..ludzie! w takich sytuacjach sie nie myśli! a takie bezsensowne komentrze do niczego nie porowadza więc darujcie sobie

 9. Witam, ja jestem osobą której auto widzicie na zdjęciu. Dziś (15.2) dzięki pomocy redakcji, odebrałem telefon z komendy policji z informacją że sprawca się znalazł! Człowiek przeczytał artykuł już w piątek a w sobotę zgłosił się sam na Policję i przyznał że jest sprawcą. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE redakcji za zamieszczenie artykułu. W 48 godzin sprawa została rozwiązana! Bez lublin112.pl prawdopodobnie nigdy nie udało by się znaleźć winnego. Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz!

 10. Widać torowiec nie zdążył wyhamować. Tego na torze nie uczą. tylko jak przyspieszać.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku