Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Unii Lubelskiej: Na moście pojawi się ograniczenie tonażu i prędkości

Za tydzień w czwartek 12 listopada na moście w ciągu al. Unii Lubelskiej pojawi się ograniczenie tonażowe oraz ograniczenie prędkości. Wszystko ze względu na zły stan techniczny obiektu.

23 komentarze

  1. A czy ten most nie przechodził jakiś czas temu gruntownego remontu związanego wlaśnie ze złym stanem technicznym tego obiektu? Może nie było to w ostatnich 5 latach ale 10 lat to nie przekroczyło jeszcze nowe słupy od trakcji trolejbusowej postawili to chyba wiedzieli co robią.

  2. A to dobre! To w takim razie po moście nie będzie mógł przejechać żaden autobus przegubowy. To będzie tłok jak na linie 17, 55 wyjadą krótkie wozy. Gratuluję pomysłu.

  3. Czy ograniczenie do 30 też będzie obowiązywało od wspomnianej przewiązki? Jeżeli tak to widzę że szykują odcnek zaorbokwy dla tych nowych insignii. A nóż na renowację mostu zarobią. Tylko co nam po nowym kawałku trasy zielonej….

  4. Remont był na moście obok. Ruchu na nim całkiem nie ma. A może bramki jak na Dartford Crs. ? Po 2 pln. i ciapate mieli by prace, jak w Londynie .

  5. Bo po co naprawić most. Lepiej zbudować Arenę Lublin!

  6. Przecież to jest praktycznie nowy most! Ile on ma lat 20? To co to za wiek dla mostu!

  7. Dzięki Panie Żuk samoloty spalarnia śmieci wycięty park a teraz ciężarówki ….. mieszkańcy Bronowic podziękują za komfort życia przy następnych wyborach

Z kraju