Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Spółdzielczości Pracy: Dwa zdarzenia drogowe na jednej ulicy. Dwie osoby ranne

W środę rano na al. Sp. Pracy doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Od samego rana na kierowców jadących od strony Lubartowa na wlocie do Lublina czeka korek aż do Dysa. Wszystko za sprawą dwóch zdarzeń drogowych, które miały miejsce na al. Spółdzielczości Pracy. W jednym z nich, na skrzyżowaniu Sp. Pracy z ul. Dożynkową osobowe volvo uderzyło w sygnalizator świetlny. Nie działa w tym miejscu sygnalizacja. Policja kieruje ręcznie ruchem.

Al. Spółdzielczości Pracy: Dwa zdarzenia drogowe na jednej ulicy. Dwie osoby ranne
Al. Spółdzielczości Pracy: Dwa zdarzenia drogowe na jednej ulicy. Dwie osoby ranne
Al. Spółdzielczości Pracy: Dwa zdarzenia drogowe na jednej ulicy. Dwie osoby ranne
(fot. Czytelniczka Karolina)

Natomiast kilkaset metrów dalej, na wysokości salonu Mercedesa doszło do zderzenia czterech pojazdów, daewoo, dwóch volkswagenów i audi. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Dwie osoby podróżujące daewoo zostały przewiezione do szpitala. Nieprzejezdny jest lewy pas w kierunku centrum. Korek na wlocie do Lublina sięga do wysokości miejscowości Dys.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy od Czytelniczki Karoliny – Dziękujemy !

2014-01-15 08:29:30
(fot. Czytelniczka Karolina i lublin112.pl)

7 komentarzy

  1. Ci z Lanosa będą już chyba pamiętali o tym by zapinać pasy.

  2. Widać,że u pasażerów lanosa były zapięte pasy…

  3. Te dwa pajączki na szybie samochodu na ostatnim zdjęciu to zapewne oznaka niezapiętych pasów czy się mylę szanowna redakcjo???Jeśli tak to tylko pogratulować:(odsetek wypadków jest w którym pasy nie ratują życia,w najlepszym przypadku kończą się interwencją RATOWNICTWA MEDYCZNEGO i szpitalem a w najgorszym to wiadomo…
    Przecież wystarczy ostre hamowanie i całuje się od razu szybę bez zapiętych pasów…

  4. No to widać że w Lanosie pasy mieli pozapinane jak cholera…..

  5. Zapewne „miszcz” w volvo pędził,żeby zdążyć wyjechać z Dożynkowej … ślisko ,ostry zakręt przed światłami i bęc! Ludzie nie przyjmują jak widać do wiadomości,że to jednak pora roku nie do kozaczenia.

  6. mój kolega stłukł przednią szybę barkiem podczas mocniejszego hamowania, bo siedział za pasażera a co mówić podczas stłuczki..

  7. Takie zdjęcia z wypadków,w których są pajączki na szybach powinni pokazywać na wykładach w OSK może to podziałałoby na wyobraźnie przyszłych kierowców,żeby zapinać pasy,to nie te czasy gdzie w maluchach by tylko z przodu pasy(nowe typu miały pasy już z tyłu)!!! Za jazdę bez pasów powinny być wysokie mandaty!