Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Kraśnicka: Kolizja i pościg za sprawcą. Czytelnik szuka świadków zdarzenia

W czwartek rano w rejonie ul. Nałęczowskiej doszło do kolizji dwóch pojazdów, po której sprawca rozpoczął ucieczkę ulicami miasta.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 9 w rejonie ul. Nałęczowskiej w Lublinie na pasie w kierunku Kraśnika. Na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Nałęczowską nie działała sygnalizacja świetlna. Nasz Czytelnik Piotr jechał swoim autem (srebrne BMW) w kierunku Kraśnika i w momencie kiedy dojeżdżał do ul. Nałęczowskiej z prawej strony wyjechało czarne auto marki Audi A6 kombi. Pojazd uderzył w przedni bok bmw.

Kierujący audi po kolizji rozpoczął ucieczkę po trawnikach i chodnikach ulicami; Kraśnicką, Morwową, Nałęczowską a potem skręcił w al. Kraśnicką. Wtedy Czytelnik stracił z pola widzenia pojazd sprawcy.

W trakcie swojej ucieczki kierowca audi prawie spowodował kolejne zdarzenie drogowe na ul. Nałęczowskiej jadąc pod prąd. Kierujący pojazdami zaczęli zjeżdżać aby uniknąć zderzenia.

Sprawa została zgłoszona na policję. Podczas „pościgu” policja przyjęła zgłoszenie o tym, że ścigają się dwa auta marki Audi i BMW. Po przybycie na miejsce funkcjonariusze przebadali naszego Czytelnika na zawartość alkoholu. Kierowca bmw był trzeźwy.

Nasz Czytelnik prosi o pomoc świadków zdarzenia lub osoby, które nagrały fragment pościgu lub zauważyły jakieś znaki szczególne uciekającego auta. Z informacji jakie posiadamy pojazd był bez tablic rejestracyjnych a za kierownicą siedział młody mężczyzna, w wieku około 21-23 lat.

W audi został uszkodzony lewy błotnik i maska, w bmw zaś pozostały otarcia na zderzaku i masce.

W sprawie zdarzenia można kontaktować się z policją lub za naszym pośrednictwem z Czytelnikiem Piotrem.

2014-09-04 18:08:32
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. hmm, a czemu około 13.30-14.00 nie było świateł na skrzyżowaniu Kraśnicka – Boh. Monte Cassino? Też policja stała chyba czarną skodą nieoznakowaną

 2. monitoring nie działa?

 3. Odwieczna walka pomiędzy fanatykami BMW i wielbicielami Audi.

  • Prawdopodobnie masz coś z mózgiem nie halo, ktoś kto lubi motoryzacje, nawet jeśli jest fanatykiem danej marki, nie oczernia drugiej. Takie podejście jakie reprezentujesz maja tylko najgorsze mendy i „znaffffcy”…. ogłoszeń i teoretycy hipokryci.

   Pozdrawiam.

   ps. umyj Lade, bo słonko wyszło a to fajny sprzęt.

 4. Lubię Jazdę bez tablic,i bawić się w kalambury ,zgadywanki i inne :)Po co płacić za auto skoro i tak nie zwrocą kasy 100% , po co miec przegląd skoro wiesz dobrze co jest nie tak, . . . . . w Końcu policja jest by szukać . . . Roberta Znaleźli , Rainbow part II moze juz nie dlugo 😀

Z kraju