Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Kompozytorów Polskich: Zderzenie trzech aut. Utrudnienia w ruchu

We wtorek przed godz. 20 na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich i ul. Józefa Elsnera doszło do zderzenia trzech aut osobowych.

Do zderzenia pojazdów doszło na skrzyżowaniu ul. Elsnera z al. Kompozytorów Polskich. Kierująca toyotą jadąca od strony ul. Koncertowej rozpoczęła manewr skrętu w ul. Elsnera. Wjechała na skrzyżowanie gdzie doszło do wymuszenia pierwszeństwa na kierującym audi jadącym w stronę ul. Koncertowej. Siła zderzenia wyrzuciła oba auta na oczekujące na wyjazd z ul. Elsnera renault.

Na miejsce przyjechały dwie karetki pogotowia ratunkowego, jeden zastęp straży pożarnej oraz policja. Osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala. Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 z Lublina zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali płyny eksploatacyjne, które wylały się na jezdnię z uszkodzonych aut.

W tej chwili są utrudnienia w ruchu pojazdów. Nie ma wyjazdu z ul. Elsnera w lewo a także utrudniony jest skręt z ul. Elsnera w kierunku ul. Koncertowej. Mogą pojawić się opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.

Utrudnienia mogą potrwać do godz 21. Na miejscu są funkcjonariusze policji, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

null
null
null
null

Komentarze wyłączone

Z kraju

Polityka i społeczeństwo