Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Kompozytorów Polskich: Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut

W środę po południu na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich z ul. Elsnera doszło do zderzenia dwóch aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 18 na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich z ul. Elsnera. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia kierująca hyundaiem, jadąc al. Kompozytorów Polskich podczas manewru skrętu w lewo w ul. Elsnera zderzyła się z oplem, poruszającym się w kierunku ul. Koncertowej.

W wyniku zderzenia hyundai wpadł na pas zieleni i ściął znak w rejonie przejścia dla pieszych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Kierująca hyundaiem i kierowca z opla trafili do szpitala. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności wypadku. W rejonie zdarzenia występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

2016-08-10 18:15:57
(fot. lublin112.pl)

Autor: redakcja

16 komentarzy

 1. Znowu baba za kierownicą…. 😀

  • swiadek/swiadkowa

   I co z tego, że baba, Ta „baba” jechała zgodnie z przepisami, zachowując zasady bezpieczeństwa i odpowiednią prędkość jazdy, a gdyby Super Kierowca bo „Pan” jechał także z należytą prędkością (nie 100/120km) i zgodnie z przepisami nie doszłoby w ogóle do wypadku. Ta „baba” już opuszczała skrzyżowanie (uderzenie w tylne koło pojazdu), wystarczyło by Pan z Opla nie jechał z nadmierną szybkością, wtedy mógłby zahamować….ciekawe dlaczego tego nie zrobił ??? Właśnie tym różnią się kierowcy „Baby” od Panów,że jeżdżą ostrożnie i przestrzegają przepisów prawa. Niestety nikt nie ma wpływu na „Piratów Drogowych” którzy życie ludzkie, a przy okazji i własne mają za nic,goniąc za adrenaliną.

 2. Corsa z poduszka sprawna KOZAK fura kiedys taka miałem

 3. Cimcirymci Hu ha !

  Dobry statystyczny remis – dwa autka, dwoje rannych.
  Szkoda tylko że facet niczemu niewinny brał w tym udział.

 4. Wyjazd z Elsnera naprawdę paskudny przez moment nie wiadomo czy auta zjeżdżają w Elsnera czy jadą prosto. Naprawdę trzeba tam uważać.(Z resztą kto tam jechał ten wie) . To niestety nie pierwszy wypadek w tym miejscu. Ale z drugiej strony co można by tam usprawnić?

  • Jeżdżę tędy często i wiem co to jest, masz właśnie całkowitą rację. Jadąc od strony koncertowej i chcąc skręcić w Elsnera to trzeba czasami kilka razy pomyśleć , który pas ktoś zajmuje. Co gorsza , czasami ktoś jedzie prawym od Orfeusza, i w ostatniej chwili bez kierunku zmienia na środek , a Ty już jedziesz i nagle muka! Sam tak miałem nie dawno. Baba jechała prawym pasem, więc zacząłem wjeżdżać na skrzyżowanie, i nagle patrze a ona ciśnie na mnie. Udało nam się zahamować na szczęście , bo nie miałem prędkości i znam to skrzyżowanie i wiem czym to śmierdzi. Jak to usprawnić? Przerobić na rondo , przy okazji zmniejszy się prędkość przelotowa aut w tym miejscu i znacząco spadnie, bo teraz średnia to ok. 80km/h. Dodatkowo przydało by się postawić światła na żądanie , na przejściu dla pieszych na kompozytorów, w połowie między Elsnera a Koncertową. Tam też jest masakra, bo jeżdżą jak wariaci , wyprzedzają na przejściu i było już kilka potrąceń. Na dodatek, przed zachodem słońca , jadąc do ul. Koncertowej jest całkowity brak widoczności na przejściu, ponieważ oślepia światło. Ja jak tam jadę , to zwalniam czasem do 30km/h bo nie widać czy ktoś wchodzi na przejście. Sam kiedyś musiałem zajechać drogę kolesiowi , by zmusić go do hamowania, jak na przejście wchodzili ludzie, a on cisną jak głupi. Zatrzymał się na trawniku, mało w barierki nie poszedł, ale jak by nie to, to by walną w ludzi na przejściu 🙁

 5. i znowu BABA ZA KIEROWNICA???

 6. Z tym szpitalem to chyba przesada, pewnie chcą wyłudzić odszkodowanie ! ! !

 7. Nie bronię pani kierującej hyundaiem ale jak widać uderzenie poszło w tylną lampę i koło więc ona już opuszczała feralne miejsce – wystarczyło żeby koleś z opla przyhamował… strach się bać takich pajaców.

  • Czyli zrobił to specjalnie? A w celu?
   Nie dość, że oberwał poduchą, to będzie miał szkodę całkowitą, wycenią mu corsę na 2 tys. wrak na 1782,00 i dostanie 2 stówy z hakiem odszkodowania. Ale oczywiście paniusia z hyundaja i jej obrońca nie są pajacami, absolutnie nie.

 8. tymi co ty piszesz skręcając w elsnera jesteś na prawym pasie wydzielonym i widać to dobrze ale ty wolał byś światła na skrzyżowaniu bo na światłach nie trzeba myśleć i uważać