Wtorek, 23 czerwca 202623/06/2026
690 680 960
690 680 960

Aktywiści mówią o grupie uchodźców przy granicy w naszym regionie. Służby zapewniają, że nikogo tam już nie ma

Drugim Usnarzem nazwali aktywiści sytuację, jaka miała występować na granicy polsko-białoruskiej w okolicach Terespola. Straż graniczna zapewnia, że obecnie imigrantów w tym rejonie już nie ma.

18 komentarzy

  1. Opłaceni bezmózgowcy robią zamieszkanie za ryżego zdrajcy pieniądze.

  2. Aktywiści podajcie swoje adresy imigrantów się wam wyśle.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia