690 680 960

8-latek trafił do szpitala po potrąceniu przez audi

Wczoraj w miejscowości Dzwola doszło do potrącenia dziecka przez pojazd osobowy. Chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 18 w miejscowości Dzwola w powiecie janowskim.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 19-latek kierujący pojazdem marki Audi potrącił 8-letniego chłopca, który nagle wybiegł na jezdnię z posesji,  wprost przed jadący samochód.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Dziecko z obrażeniami ciała zostało przetransportowane do szpitala w Lublinie. Kierujący autem 19-latek był trzeźwy.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

68-124636

2018-04-16 12:09:22
(fot. Policja Janów Lubelski)

9 komentarzy

 1. Pochwała dla kierowcy audi bo gdyby szybciej jechał to gnoja by wyeliminował.

 2. No pogromcy kierowców jaka teraz wina.

  • Bardzo dużą satysfakcję odczuwasz, że na 1000 wykroczeń/przestępstw drogowych zdarzy się kilku pieszych czy rowerzystów zachowujących się skandalicznie na drodze, czy też dziecko pozostawione bez opieki. Wśród tych idiotów pieszo czy na rowerach jakaś część to również kierowcy.

   Już po raz dziesiąty zapytam. Co oznacza „pogromca kierowców” ? To ci co rzucają kamieniami w samochody z wiaduktów, czy pociągi szalejące na przejazdach kolejowych? A może ciężarówki jadące pod prąd autostradą?

 3. Ciekawi mnie jak Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili okoliczności zdarzenia ? Czyżby z relacji kierującego pojazdem marki Audi ? Jak by dobrze się złożyło gdyby była gdzieś jakaś kamerka co nagrała całe zdarzenie. Oj by to wszystko wyjaśniło bez zbędnych „niedomówień”.

  • Też tak uważam. Podejrzewam że 8 latek szedł sobie sam późnym wieczorem, w dodatku prawidłową stroną drogi. To częste zjawisko, ostatnio na drodze do Kraśnika minąłem chyba ze 3 albo 8.

  • Audi + Dzwola = incydent …

 4. Jeśli się jedzie przepisowo tzn w terenie zabud do 50/godz co w przypadku młodego kierowcy w audi z pewnością nie miało miejsca, to byłaby szansa aby dziecko zauważyć i zareagować . Z pewnoscią predkośc była nadmierna i przy tej prędkości – tak dziecko nagle się pojawiło na drodze nawet jeśli wchodziło powoli to z perspektywy goniącego jak wariat kierowcy tak mogło być odebrane

 5. Fakt jest taki, że to dziecko niejednokrotnie nie uważało na jezdni, wraz ze swoim rodzeństwem, zabawa na niej jest również nie dozwolona ale rodzice nie widzieli w tym nic złego więc takie są skutki prędzej czy później.

  • Fakt jest taki że dziecko jaki i kierowca nie chcieli aby doszło do zdarzenia, po moim młodego wieku nie pędził z nadmierną prędkością nie szukajcie winnych ani nikogo nie obwiniajcie to nieszczęśliwe zdarzenie i tyle codziennie dochodzi do takich wypadków a nawet tragicznych.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie do udziału w VII Biegu „Biegam Bo Lubię Lasy”
Obieraczki kapuściane w lubelskim skansenie
Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend