690 680 960

74-latek wyprzedzał „na trzeciego”. Doprowadził do czołowego zderzenia

Wczoraj na terenie powiatu bialskiego doszło do groźnego wypadku. Mężczyzna kierujący volvo w trakcie wyprzedzania doprowadził do czołowego zderzenia z volkswagenem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 7:30 w miejscowości Zakalinki w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Volvo, 74-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej w trakcie wyprzedzania „na trzeciego” zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem, kierowanym przez 22-latka z gminy Serniki.

W wyniku zderzenia pojazdów kierowca volkswagena doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

10 komentarzy

 1. Szkoda obydwu samochodów, za wcześnie na szrot

 2. Chyba dziadek nie odzyska już prawka

 3. Coraz bardziej skłaniam się ku zakupowi Volvo.

 4. Dlaczego redakcja podaje w tytule wiek kierowcy jedynie w przypadkach, gdy jest on w wieku (około) emerytalnym? To że ktoś nie ma 20, czy 40 lat nie oznacza, że jego wiek był czynnikiem dominującym w kwestii wykroczenia, czy spowodowania kolizji/wypadku? Czasem „BMW wjechało…”, czasem „Jadąc potrącił…”, „Kobieta najechała…”, a gdy mowa o kimś starszym od razu pojawia się w tytule „70-latek…”, „80-latek…”, etc.

 5. Wyprzedzał na czołówkę, a nie na trzeciego.

 6. dudowydługopis

  na tak wąskim asfalcie, nie ma fizycznej możliwości wyprzedzania „na trzeciego”, chyba, że rowem 😛 . Droga redakcjo, bliżej ziemi, poproszę 😀

 7. A ja się zastanawiam gdzie takim stary dziadom na emeryturze się śpieszy chyba do grobu.

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie