690 680 960

73-latek stracił ponad 185 tys. złotych. Myślał, że zarobi na akcjach koncernu naftowego Orlen

Niestety oszuści nadal bardzo dobrze mają się na takich portalach, jak Facebook i okradają konta osób, które zmanipulowane nieprawdziwą atrakcyjną ofertą inwestycji, instalują na swoich urządzeniach programy do zdalnej obsługi. W tej sposób 73-latek z powiatu zamojskiego stracił ponad 185 tys. złotych.

32 komentarze

 1. Dziadek…tyle kasy …przecież rentki są takie małe….😂wcale mi go nie szkoda

 2. Znowu toż tyle się pisze a te barany inaczej nie nazwę dalej instalują jakieś programiki a potem płaczą w mediach że ich okradli i dobrze wcale mi takich nie szkoda banda cymbałów

 3. Dlaczek co raz piszecie „73-latek” zamiast baran???

 4. Przynajmniej nie oddał rydzykowi xD

 5. Przykra sprawa ale pisowskich głupków nie ma co żałować.

 6. Dziadek miał fantazję i pieniądze.

 7. Moją znajomą też okradli ale to na 4 tyś. złotych dokładnie ta sama stronka. Ja nie wiem dlaczego jest aż taki wolny dostęp do interentu oszuści to po prostu wykorzystują. Szkoda tego Pana , ale gdzie jest jakaś edukacja starszych osób o takich stronach reklamach i wgl. Podobno te osoby mają wschodni akcent jak mówiła znajoma. Mam nadziej że wszyscy pokrzywdzenie odzyskają pieniądze.

  • Szkolenie takich osób powinno odbywać się kościołach na każdej mszy, a nie pi… nie o aborcjach, polityce.

 8. Szkoda dziadka i tych 178 tys., bo jakby taką kasę wrzucił na jakąś roczną lokatę, to po roku miałby już naprawdę konkretny grosz.

 9. Skąd te dziadki mają tyle kasy i skąd oszuści wiedzą, do których się zgłosić?

 10. A co robi np. PKN Orlen, żeby takie reklamy w pewnych portalach się nie pojawiały? Nie zależy im na resztkach dobrego imienia?

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas