Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

70-latka handlowała nielegalnym alkoholem i papierosami

Policjanci z Terespola zatrzymali kobietę, która rozlewała i sprzedawała alkohol niewiadomego pochodzenia oraz wyroby tytoniowe. 70-latka przyznała się do winy, wkrótce stanie przed sądem.

Policjanci z Komisariatu Policji w Terespolu ustalili, że 70-letnia mieszkanka tej gminy może rozlewać i sprzedawać napoje spirytusowe niewiadomego pochodzenia.

Co więcej, mundurowi dotarli do klientki 70-latki, która kupowała u kobiety alkohol. W trakcie piątkowego przeszukania posesji zajmowanej przez 70-latkę policjanci znaleźli rozrobiony już alkohol oraz kilkadziesiąt paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Nielegalne produkty zostały zabezpieczone, zaś kobieta usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu karno-skarbowego czyn ten zagrożony jest karą grzywny. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli pieniądze należące do 70-latki.

70-latka handlowała nielegalnym alkoholem i papierosami

(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

 1. Kryminalistka… takie ilości alkoholu i papierosów!? Nie chcę nawet myśleć ile miliardów Polska straciła z tytuły akcyzy…

 2. „rozlewała i sprzedawała alkohol niewiadomego pochodzenia” – tak kobieta dobrze wiedziała skąd pochodzi ten alkohol 😉

 3. PO to były *** ale to co *** PIS to tylko porównać do *** Jarek powinien zapuścić sobie stylowy wąsik

 4. Dostanie 25 lat jak nic , wyjdzie babcia 95lat. I gdzie ona w tym wieku robotę znajdzie 🙂

 5. Niech „szont ” da godziwą godziwą emeryturę to ludzie nie będą kombinować.
  Widocznie musiała dorobić.
  Pewnie nie ma emerytury jak jaroslaw k plus dieta p-osła i prezesa partii.
  Oby dostała w zawiasach.

 6. Trzeba jakoś dorabiać do emerytury. Całe życie człowiek pracuje płaci podatki a państwo jeszcze z emerytury zabiera. Wg mnie emerytura nie powinna być opodatkowana.