39 nowych zakażeń koronawirusem w woj. lubelskim, nie żyje pacjentka szpitala w Lublinie

Minionej doby na terenie Polski zarejestrowano 757 nowych zakażeń koronawirusem, w tym 39 w woj. lubelskim. Nie żyje 17 osób zakażonych SARS-CoV-2, w tym 60-letnia pacjentka szpitala w Lublinie.

54 komentarze

 1. Dobrze, że chociaż uczelnie będą w większości pracować zdalnie. Wyobraźcie sobie jaki sajgon by się zaczął wraz z październikiem. Tłumy studentów w akademikach, zaduch na wydziałowych korytarzach. Żeby to chociaż byli odpowiedzialni ludzie. Ale w wielu wypadkach to po prostu nieodpowiedzialne bydło, które by tylko łazilo po lokalach, chlalo z kim popadnie itd. Imprezy w mieszkaniu na 15 osób. Nie mówiąc o tym, że do Lublina zjechała by cala południowo-wschodnim Polska+ trochę świętokrzyskie i Radom. No i oczywiście Białoruś, Ukraina. Do Lublina powinni wrócić tylko studenci medycyny i kierunków technicznych (w ograniczonym zakresie).

  • twoją wypowiedź

  • Popieram. Super będzie widzieć te puste mieszkania na wynajem i ich zaakredytowanych właścicieli którzy robili biznes na samo spłacających się z wynajmu mieszkaniach. Nie dość że nie ma najemców to jeszcze czynsz trzeba będzie płacić. Jak ktoś jeszcze uważa że mieszkania będą tylko droższe to upadł na głowę. Bułki i to co musimy kupić będzie droższe wiec zastanawiam się skąd ludzie będą mieli na kredyty ?

 2. Dobra imprezka musiała być. Ma ktoś film ? A na poważnie, to przestroga dla płaskoziemców ale też normalnych ludzi żeby być czujnym cały czas.

 3. Wróciła szkola i się zaczęło. Swoją drogą to dziwne, że przez lipiec, sierpień kiedy ludzie jeździli w góry, na Mazury, do Chorwacji, nad morze, organizowane były grille zakażeń było mało a teraz jest taki wysyp przy czym testują tylko objawowe przypadki bo gdyby tego nie robili to pewnie byłoby tego z 4x tyle.

 4. Tymczasem Izrael, który jest wzorem do naśladowania przez wiele państw na świecie wprowadza kolejny lockdown. Pewnie kwestia czasu kiedy zamkną i wszystko u nas….

 5. A antymaseczkowcy dalej swoje. Coraz częściej stosują agresję nie tylko wobec osób, które zwracają im uwagę, ale również wobec osób, które dostosowują się do obowiązujących przepisów i zakładają maskę w sklepie, autobusie. Było już kilka przypadków pobicia takich osób, o agresji słownej i komentarzach rzucanych pod nosem nie wspominam. Taki lewacki terroryzm tylko w trochę innym wydaniu.

  • Człowiek noszący maseczkę chroni swoje ubranie przed zakrwawieniem wiec jest bezpieczny – to znaczy jego ubranie. Ja na przykład kogoś w masce traktuje jak psa albo niewolnika. Ktoś kto dalej wbrew opinii specjalistów i głównego inspektora sanitarnego pana pinkasa uważa że ściereczka chroni przed wirusem jest kretynem.

   • Zamiast kaszleć na 3 metry kaszlesz na 30 cm . Ciężko to pojąć? Nawet ty powinieneś dać radę .

    • „Zamiast kaszleć na 3 metry kaszlesz na 30 cm . Ciężko to pojąć? Nawet ty powinieneś dać radę .”
     Tobie jest ciężko pojąć , że mogą występować osobniki, które nie kaszlą? Jest ich całkiem sporo, tymczasem jakiś kretyn naopowiadał bajek, a inni kretyni uwierzyli, że kawał materiału ochroni przed infekcją. Kolejni kretyni próbują wymusić na zdrowym społeczeństwie zachowania bezsensowne i nielogiczne, wmawiając że „chorują bezobjawowo”.
     Propaganda Hitlera i Stalina razem wzięte, są niczym w dobie obecnej retoryki na temat „pandemii”.
     Koronawirusy były, są i będą, podobnie jak pozostałe 11 znanych dotychczas rodzin wirusów. Przez tysiące lat ewolucji nauczyliśmy się żyć obok nich, dlaczego nam się próbuje wmawiać, że jednak nie?
     Nie zastanowiło Cię to nigdy?

 6. Dzisiaj covid19 jutro covid20. Wirus mutuje. Dajcie spokój już z tym.

 7. W Lublinie od tych imprezowiczów z przedziału wiekowego 0-20 przechodzi teraz nas tych z przedziału 21-40. Za chwilę rozleje się na 60+.

 8. Pan buk ich kocha, tralalala
  Dał im wiruska, ratatata

  (To o niezbyt odpowiedzialnej postawie rodziców dzieci jednego niepublicznych przedszkoli – oni już wiedzą, o które mi chodzi)

  • Jeszcze niedawno co niedzielę do kościoła śmigałeś bo tato kazał.

  • Kiedyś za te celowe było zajmie się tobą prokurator. Poza tym można wierzyć, niewierzyć, lubić Kościół bądź co nienawidzić, ale co to ma do rzeczy, że dzieci chodziły do katolickiego przedszkola. Nie katolickich koronawirus nie tyka, II LO w Lublinie to szkola katolicka, tylko księża i zakonnice chorują na koronawirusa?

   • Przecież funkcjonariusze kościoła jeszcze niedawno twierdzili, że po ich „hokus-pokus” wirus niegroźny.
    A co do przebiegu pandemii – dziwnym trafem dotyka już drugie przedszkole katolickie, a nie dotknęła jeszcze żadnego (z liczniejszych) przedszkoli publicznych i prywatnych.
    Może jednak coś jest nie tyle w samych przedszkolach, co w rodzicach dzieci (na co od początku staram się zwrócić twoją uwagę)?

  • …celowe byki…

 9. Napiszcie o tym co się dzieje w TL. W SOSW choruje połowa pracowników, od dzisiaj całkowicie zamknięty tomaszowski mechanik.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą