Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

38-latka odpowie za kilkanaście kradzieży. Łupem złodziejki padły artykuły spożywczo-przemysłowe

38-letnia mieszkanka gminy Janów Lubelski odpowie za kradzieże artykułów z jednego ze sklepów spożywczo-przemysłowych w Janowie Lubelskim. Wartość strat to ponad 800 złotych.

Do kradzieży w jednym ze sklepów w Janowie Lubelskim dochodziło od początku października bieżącego roku, łącznie kilkanaście razy. Łupem złodzieja padały artykuły spożywcze i przemysłowe, o wartość ponad 800 złotych.

Funkcjonariusze ustalili osobę podejrzaną w tej sprawie. Okazała się nią 38-letnia mieszkanka gminy Janów Lubelski. Kobieta przyznała się do dokonania kradzieży. Policjantom udało się odzyskać część skradzionych artykułów. Zabezpieczono również pieniądze na poczet przyszłej kary.

38-latce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

5 komentarzy

  1. Ukradnij 800zł, 5 lat więzienia, ukradnij 800 miliardów zł „tarczą antykryzysową”, 5 lat luksusów jak odejdziesz ze stołka.

  2. Kradła jedzenie ….. Kto wie jaką ma sytuację i faktycznie za kradzież jedzenia jeszcze ją posadzą a inni kradną miliony i się śmieją na wolności

    • Jakiej by nie miała… Gdyby kradła kawior, wołowinę z argentyńskich krów i kawę Luwak, to też byś krzyczał, że była głodna? A tłumaczenie, że inni kradną więcej, jest idiotyczne – to tak, jakby gwałciciel tłumaczył że wprawdzie zgwałcił, ale inni zabijają, a morderca powiedział że inni nie dość że zabiją, to jeszcze bezczeszczą zwłoki…

  3. A ile grozi tym darmozjadom co wyprowadzili 70 mld?

  4. *** lubelski jak zwykle trzyma poziom. Ostatnio pijana za kolkiem a dzis kleptomanka. Tak trzymac

Z kraju

Sport