690 680 960

21-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa

W nocy z soboty na niedzielę 21-letni mieszkaniec gminy Serokomla ugodził nożem swojego znajomego. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Policjanci z Łukowa pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności zajścia do jakiego doszło w nocy z soboty na niedzielę na terenie gminy Serokomla.

– Policjanci otrzymali informację o dowiezieniu do ośrodka zdrowia w Wojcieszkowie młodego mężczyzny z raną klatki piersiowej. Ze zgłoszenia wynikało, że rana ta została zadana nożem. Pokrzywdzony 22-latek karetką pogotowia został przewieziony do szpitala, jego stan jest bardzo ciężki – informuje asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Policjanci tej samej nocy zatrzymali 21-latka, który ugodził nożem swojego znajomego.

– Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pomiędzy mężczyznami, w pobliżu domu jednego z nich, doszło do szarpaniny i kłótni, w trakcie której 21-latek uderzył nożem w klatkę piersiową swego starszego znajomego. Rano, w pobliżu miejsca zdarzenia policjanci odnaleźli schowany już na posesji sprawcy nóż, którym młody mężczyzna ugodził 22-latka – wyjaśnia asp. sztab. Marcin Józwik.

W chwili zatrzymania 21-latek miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do aresztu. W poniedziałek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

2017-10-02 13:42:03
(fot. Policja Łuków)

7 komentarzy

  1. Dyrdymałko prasowy

    No to dziecko pobawiło sie scyzorykiem, dobrze że samo sie nie pokaleczyło.

  2. trzeba CAŁKIEM ZAKAZAĆ sprzedaży i produkcji alkoholu i będzie spokój….

  3. Na wszystkich pijusów jest tylko jeden sposob …dac im wódki do oporu …powybijają sie nawzajem a reszta zejdzie z przepicia i po problemie…tylko skąd wziaść tyle wódki i kto za to zapłaci

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas