690 680 960

19-latek wjechał BMW na przejściu dla pieszych w dwóch 10-latków

Wczoraj na jednej z ulic Chełma doszło do groźnego wypadku na jednym z przejść dla pieszych. Młody mężczyzna kierujący BMW wjechał w dwóch 10-latków znajdujących się na pasach.

Do wypadku doszło w środę przed godziną 17 na ul. Obłońskiej w Chełmie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na przejściu dla pieszych.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 19-letni mieszkaniec gminy Chełm potrącił znajdujących się na przejściu dla pieszych dwóch 10-letnich chłopców.

Obaj małoletni z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierującego wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

16 komentarzy

 1. „Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.”
  Co tu ustalać? Zwyczajne nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem na oznakowanym przejeździe dla pojazdów. Młodociani bandyci drogowi są zbyt mali nawet na poprawczak dlatego ujdzie im to na sucho.
  W tym wszystkim szkoda tylko Kierowcy, bo wtargnięcie miało miejsce w najgorszym możliwym miejscu – na PdP, więc czyn chłopców był wyjątkowo wyrachowany i dlatego godny potępienia i ukarania z całą surowością.

  • franiu zgłoś się do jarka to wsadzi cię do trybunału pseudokonstytucyjnego to będziesz obwieszczał wyroki zanim zadadzą pytanie – przecież ty wszystko wiesz najlepiej

   • Nie wiem wszystkiego. Nawet bardzo wielu rzeczy nie wiem. Za to tak elementarne zasady ruchu drogowego , jak te dotyczące PdP to każdy powinien mieć w małym paluszku. A jak nie ma się pewności, to wystarczy zajrzeć do PoRDu.

    • I wiadomo, ze beemka ma zawsze pierwszeństwo. Co innego skoda czy mazda. One musza sie zatrzymac przed przejsciem dla pieszych albo przed czerwonym swiatlem. Ale BMW i audi moga jechac, a piesi albo kierowcy z zielonym swiatlem musza im ustepowac pierwszenstwa dla wlasnego dobra.

   • @olo
    I bardzo chętnie dołączyłbym do Trybunału, więc jeśli ktoś z obecnych władz to czyta, to proszę dać mi znać. Ja jestem chętny.

  • jak to jest, że czasem się widzi swój komentarz oczekujący na publikację po 30-40 minut, a komentarz Frania z 13:00 widziałem o 13:01? teraz wiadomo, że Franio to pseudonim kogoś z redakcji i ma służyć wywoływaniu zadym i zwiększeniu liczby komentarzy…

  • nieustąpienie

  • A ja tam lubię czytać Frania komentarze bo sobie chociaż humor poprawię 🙂 Pozdrawiam Frania!!!

 2. Ja się pytam, gdzie byli rodzice dziecka? 19 latkowi to strach dać do kierowania e-hulajnogę, a co dopiero mówić o kierowaniu samochodem

  • Tobie strach dać dostęp do komentowania, a jednak ktoś ci go dał.

  • kanapowiec z pilotem w ręku

   Franio jesteś debeściak w osądzaniu ,tylko maturę już w końcu zdaj. Pozdrawiam Cię sedecznie

 3. Napiszcie jak będzie info jakie było zakończenie tej sprawy:
  1) Dzieciaki wbiegły pod samochód
  2) Kierujący nie zachował należytej ostrożności bla bla …
  Sam jadę środkiem jak mogę gdy widzę kaszojady na poboczu albo chodniku

 4. WIdocznie 10-latkowie nie wiedzieli, ze BMW wolno więcej

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…