690 680 960

19-latek trafił na trzy miesiące do aresztu. Za posiadanie i handel narkotykami

Kryminalni z Międzyrzeca Podlaskiego zatrzymali 19-letniego mieszkańca gminy Drelów. Mężczyzna podejrzany jest o handel i posiadanie mefedronu.

Policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego ustalili, że 19-letni mieszkaniec gminy Drelów może prowadzić handel narkotykami. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania młodego mężczyzny funkcjonariusze ujawnili woreczki z krystalicznym proszkiem. Po wykonaniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to mefedron, z którego można byłoby uzyskać ponad 80 porcji dealerskich tego narkotyku. Nielegalna substancja została zabezpieczona.

Jak się okazało 19-latek od połowy ubiegłego roku do marca bieżącego roku działał na terenie gminy Drelów. Podejrzany jest o to, że w tym okresie, kilkadziesiąt razy udzielił odpłatnie nielegalnych substancji małoletnim. Mężczyzna usłyszał również zarzut posiadania mefedronu. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas