Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

15-latek miał przy sobie narkotyki, kolejne środki odurzające był w jego pokoju. „Zakupiłem je w Internecie”

Łukowscy policjanci zatrzymali 15-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Nastolatek nie chciał otworzyć drzwi do swojego pokoju, aby policjanci mogli przeszukać pomieszczenie. Wkrótce sprawą młodzieńca zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

W miniony piątek wieczorem łukowscy policjanci zatrzymali 15-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Mundurowi znaleźli przy nastolatku plastikowy pojemnik, w którym było kilkadziesiąt kulek zrobionych z brązowej substancji, a także foliowy woreczek z zielonym suszem. Po sprawdzeniu okazało się, że kulki były zrobione z ponad 25 gramów haszyszu, a w woreczku była marihuana.

Kryminalni postanowili sprawdzić miejsce zamieszkania 15-latka. Kiedy mundurowi pojawili się na miejscu, chłopak nie chciał otworzyć zamkniętych na klucz drzwi do swojego pokoju. Później okazało się, dlaczego nie chciał tego zrobić.

Policjanci podczas przeszukania natrafili na kolejne narkotyki. Funkcjonariusze znaleźli ponad 170 gramów haszyszu i blisko 15 gramów marihuany. 15-latek tłumaczył policjantom, że haszysz i marihuanę zakupił w „Internecie”.

Wszystkie narkotyki nastolatka zostały zabezpieczone, a on sam pozostał w domu pod opieką rodziców. Wkrótce sprawą 15-latka zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

(fot. Policja Łuków)

5 komentarzy

 1. wpis w papiery i do końca życia ćpun niech płaci za swoją głupotę

  • Dlaczego odurzanie się narkotykami jest „be”, a odurzanie się do nieprzytomności alkoholem OK? Bo co? Bo tych, którzy chleją na umór jest dużo więcej niż tych, którzy ćpają?

   • Po zbyt dużej ilości alko padniesz jak kłoda, nieważne jaki masz organizm.

    Po przedawkowaniu narkotyków zmiecie cię na amen prędzej niż po alko, a jeśli jeszcze będziesz na nogach, to prawie na pewno będziesz znacznie bardziej groźny dla otoczenia niż na gazie.

    Poza tym alko jest opodatkowane, a kasa w skarbie państwa skądś musi się wziąć, tudzież prochy są opychane bez podatku. Także spokojnie gdyby narkotyki były opodatkowane nikt by nie ścigał za handel nimi.

    A lecznicza marihuana to też narkotyk, ale opodatkowany. I nikt szumu nie robi.

   • Też mnie to martwi… dlaczego kary dla pijanych kierowców są tak niskie… taka mentalność. Dziadek pił, ojciec pił, syn pije… wszyscy piją. Jakby ktoś chciał wprowadzić zaostrzenie przepisów to by go wywieźli z Wiejskiej szybciej nam się wydaje.

 2. Ktoś pamięta ?
  „Duża akcja żandarmerii wymierzona w handlarzy narkotyków. Zatrzymano 15 osób, wśród nich są żołnierze”
  „Zatrzymano 15 osób”
  „150 gramów amfetaminy”
  🙂