Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

14 czerwca odbędzie się 7 edycja Gali Mody i Biznesu Lublin

14 czerwca 2023 o godz 19 w Rezydencji w Szczerym Polu odbędzie się 7 edycja Gali Mody i Biznesu Lublin. Podczas wydarzenia na wybiegu swoje wiosenno-letnie kolekcje zaprezentują marki odzieżowe zarówno z Lubelszczyzny jak i z całej Polski.

Na scenie będziemy mogli podziwiać kreacje min. Agnieszki Tokarz-Iwanek, Miss City Official, salonu sukien ślubnych Parisel, modę męską Giacomo Conti, okulary od Ocular Canada, wypożyczalnię sukienek Dress4Rent, biżuterię z salonu jubilerskiego Hemana, markę Tokarz Design, projektantkę Katarzynę Jarra oraz bieliznę od Tina.

W tym roku organizatorzy szykują specjalną oprawę artystyczną, a samo wydarzenie będzie się odbywało na specjalnie przygotowanej scenie na basenie.

Gala Mody i Biznesu to nie tylko pokazy mody, przybyli goście będą mogli podziwiać lubelskich artystów na scenie oraz bliżej zapoznać się z produktami projektantów i marek na przygotowanych stoiskach( min. stoisko Lexus, Ca_Va vintage, Renew, Beautifull Club, Małgorzata Muda Mary Kay, kosmetyki Kevin Murphy, kosmetyki Gemology i inni).

Organizatorzy dla każdego gościa przewidzieli upominek oraz niespodziankę artystyczną.

Bilety do nabycia: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/97725/Bystrzyca+Nowa/Gala+mody+i+biznesu/
Więcej o imprezie: www.galamodyibiznesu-lublin.pl

14 czerwca odbędzie się 7 edycja Gali Mody i Biznesu Lublin
Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji

(fot. Maciej Kozłowski)

Dodaj komentarz

Z kraju