690 680 960

13-latek odpowie za zniszczenie karoserii kilkunastu samochodów (zdjęcia)

Bialscy policjanci ustalili sprawcę zniszczenia karoserii kilkunastu pojazdów zaparkowanych w Białej Podlaskiej. W trakcie przesłuchania do czynu tego przyznał się 13-letni mieszkaniec miasta.

Pod koniec lipca 2020 r. na terenie Białej Podlaskiej nieznany sprawca porysował ostrym narzędziem kilkanaście zaparkowanych pojazdów. Poszkodowani oszacowali straty na ponad 23 tys. złotych.

Bialscy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu ustalili, że udział w zdarzeniu może mieć 13-letni mieszkaniec miasta.

Po zatrzymaniu, w trakcie rozmowy z policjantami nastolatek przyznał się do zniszczenia pojazdów dodając, że zrobił to bez żadnego powodu. Wkrótce sprawą młodego wandala zajmie się sąd rodzinny.

(fot. Policja Biała Podlaska)

25 komentarzy

 1. Przyczyną jest, że to zwykły de….l

 2. Dlaczego np. miasto, z podległymi jej służbami (Straż Miejska), czy też ze służbami państwowymi (Policja) z taką samym zaangażowaniem nie reagują na przypadki niszczenia mienia miejskiego, czyli np. zniszczonych chodników czy rozjeżdżonych trawników w mieście.
  Straty finansowe (remonty chodników, trawników) z tego powodu z pewnością przekraczają wartość tych kilku porysowanych gratów nawet gdyby je zniszczyć całkowicie. Dlaczego służby przymykają oko na akty wandalizmu dokonywane przez kierujących samochodami?

 3. Porysowanie starego grata – utrata wartości rzędu góra kilku stówek – przestępstwo.
  Uszkodzenie chodnika – naprawa po kilka stówek za metr kwadratowy – niska szkodliwość społeczna czynu.

 4. Bezstresowe wychowanie gnoja. Ciekawe co przeczytamy o nim za kilka lat

 5. Porysowanie karoserii to ma być zniszczenie?

 6. Motłoch. Tego w naszym społeczeństwie jest niestety większośc…. Dzięki niemu jest PiS u władzy. To jest społeczeństwo chłopo- robotników…..
  Inteligencję tego kraju w znacznej większości zlikwidowal Stalin i Hitler. Później komuna wyciągnęła z lepianek wiesniakow analfabetów dała im pracę, wykształcenie, mieszkania w miastach…..

  • Pełna zgoda. Dzieci motłochu myślą że teraz są panami życia i im się od świata tak jak każdemu to samo należy.

  • Gorzej niestety… po wymordowaniu naszych elit przywieziono nowe ze wschodu. Dzicz pozmieniała rodowe nazwiska na polskobrzmiace i „elituje” nam do dzisiaj… Może warto sprawdzić kim byli rodzice i dziadowie, jaśnie nam dzisiaj panującej elity? politycy, sędziowie, prokuratorzy… to wcale nie jest takie trudne do znalezienia. PiS? tylko??? :))

  • I na tej ulepie powstała Konfederacja, zbieranina dziwnych ludzi, którzy mają na celu zniszczyć nasz kraj

 7. Franiu ,u lakiernika pojazdow nie dzielą tak ja ty w swojej chorej glowie, na stare graty ,ałdi i funkiel nówki ,tylko liczą za pomalowanie elementu ,ale skąd ty możesz o tym wiedzieć ,skoro nigdy samochodu nie miałeś

 8. A ty lepiej zapoznaj sie ze swoim rodowodem ‚bo moze dzieki pisowi psy na ciebie nie sikaja w po peegierowskich krzakach.

  • A to on ma tak niski poziom inteligencji, że mógłby zagłosować na PO, SLD, PSL, KONFEDERACJĘ i inne wynalazki?

 9. Czyżby wyborca Konfederacji lub SLD?

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…