Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

13-latek bez oznak życia na placu zabaw. Trwa ustalanie okoliczności śmierci chłopca

W miniony czwartek na szkolnym placu zabaw w Bochotnicy ujawnione zostało ciało 13-latka bez oznak życia. Pomimo przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej życia chłopca nie udało się uratować. Sprawą zajmują się policjanci pod nadzorem prokuratora.

W miniony czwartek w Bochotnicy w powiecie puławskim osoba postronna zauważyła na placu zabaw w rejonie szkoły nastolatka bez oznak życia. Natychmiast o wszystkim powiadomiła służby ratunkowe.

Pomimo przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej życia 13-letniego chłopca nie udało się uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają obecnie okoliczności śmierci nastolatka.

W miejscu, gdzie natrafiono na ciało 13-latka, przeprowadzono oględziny, a także przesłuchano już pierwszych świadków. Ciało chłopca zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które mają wyjaśnić przyczynę jego zgonu.

13 komentarzy

 1. Następny trup.Szkoda

 2. Gdzie byli rodzice?

 3. Jak na trupa to ciut za młody oby nie jakiś zawał lub udar szkoda dzieciaka

 4. Ciekawe czy po szczypawce..

 5. Bardzo zabawne

 6. Czy jest ktoś kto nadzoruje te idiotyczne komentarze głupców???!

  • Redakcja Lublin112. Czyli nikogo nie ma.

  • Albo cenzurować wszystko i wszystkich, albo nic. Mi od braku cenzury, bardziej nie podoba się to, że jednych można obrażać, a o innych nie można złego słowa napisać, czyli cenzura wybiórcza.

  • Redakcja dopuszcza komentarze uderzające we wrażliwość rodziców, ale nie dopuszcza komentarzy krytykujących redakcję :). Typowe dla Lublin112.

 7. Nieszczęśliwy wypadek. Wyrazy współczucia.

 8. Nie grajcie w obstawianie meczy

  Energetyki piją i pikawa nie wytrzymuje proste, mnoe trzęsie po dwóch jakbym wypił 3 to bym zszedł.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo