Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

12-latek odgryzł 13-latkowi fragment czoła. Ranny chłopiec przebywa w szpitalu

Do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała trafił 13-latek z powiatu biłgorajskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 12-latek odgryzł mu fragment skóry z czoła. Ranny chłopiec trafił do szpitala w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę po południu w Aleksandrowie w powiecie biłgorajskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pomiędzy dwoma nieletnimi chłopcami w wieku 12 i 13 lat doszło do szarpaniny.

– W pewnym momencie 12-latek odgryzł 13-latkowi fragment skóry z czoła. Obrażenia, jakich doznał, wymagały natychmiastowej pomocy lekarskiej. Chłopiec został przetransportowany do szpitala w Lublinie, gdzie nadal przebywa. Po informacji o tym zdarzeniu, na miejsce skierowani zostali policjanci. Mundurowi ustalili między innymi świadków zdarzenia – relacjonuje aspirant Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

O zdarzeniu został niezwłocznie poinformowany Sąd Rodzinny, który jest właściwy do rozstrzygania w tego typu sprawach. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności tego dość bulwersującego zdarzenia.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

31 komentarzy

  1. spokojnie może śledztwo wszystko wyjaśni, bo na chwilę obecną dość dziwna sytuacja. różnica wieku dość spora co chodzi o bicie się. nie wierzę że piątoklasista biję szóstoklasistę o tak bez żadnych problemów. kto miał styczność ze sportem kontaktowym w tym wieku doskonale wie o czym mówię. ugryzienie, co to pies ? że doskoczy i ugryzie ? kontakt zębów z czołem = brak zębów. musiał być klincz albo duszenie, a ugryzienie było ostatnią deską obrony przed uduszeniem. nie wydaję mi się że ktoś lata za kimś z otwartą gębą i chce go ugryźć… otwartą szczękę trafić nawet z placka to z zawiasów wypadnie. znając dzisiejszą młodzież to filmy pewnie z zajścia krążą po sieci

  2. Mim pajacu miejski .

  3. za 800+ przyszyją

Dodaj komentarz

Z kraju