Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

12-latek za kierownicą bmw staranował ogrodzenie stadionu

Na terenie gminy Trzeszczany doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. 12-latek w bmw staranował ogrodzenie stadionu i zatrzymał się na środku boiska.

Do zdarzenia doszło przy jednym z lokalnych boisk na terenie gminy Trzeszczany. 21-latek zaparkował swoje bmw przy boisku. Kiedy rozmawiał ze znajomymi, za kierownicę pojazdu wsiadł 12-letni chłopiec.

– Nastolatek przekręcił kluczyk znajdujący się w stacyjce i niespodziewanie ruszył w stronę stadionowych trybun, które na szczęście w tym czasie były puste. Pokonał barierę, przejechał po ławkach, staranował ogrodzenie boiska sportowego, a następnie zatrzymał się na środku murawy – informuje asp. Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

Pomimo uszkodzenia pojazdu oraz terenu boiska, nastolatek może mówić o sporym szczęściu, ponieważ ani on ani inne postronne osoby nie poniosły w wyniku tego zdarzenia żadnych obrażeń ciała.

Policjanci ukarali będącego na miejscu 21-letniego właściciela pojazdu mandatem karnym, natomiast 12-latek odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

68-124724

2018-04-17 12:08:08
(fot. Policja Hrubieszów)

26 komentarzy

 1. Nic dziwnego że wieśniak nie „wyrobił”.Taką padliną trudno się jeździ.No i sam skrót auta mówi za siebie B(ędziesz) M(iał) W(ypadek).Albo inaczej:Bolid Młodego Wieśniaka

 2. no bimmer, wykorzystał okazję żeby posiedzieć w wypierdzianym BMW, a że nie umie jeździć to tak wyszło jak wyszło.

 3. Obu żona Matka Polka

  A co to – dziecko samochodzikiem sie nie może pobawić?

 4. Prawdziwy Polak bez PIS i PO

  widać lepsze wypierdziane BMW jak nowy Mercedes , tępota nie zna granic pajaców

 5. Nie szkoda szrota

 6. Ale za co 21 latek dostał mandat? Za to, że gnój mu auto ukradł i się nim rozbił?

  • tak, nie zabezpieczył auta przed dostępem osób niepowołanych, tak jak ostatnio jakiś pijak wsiadł do samochodu klienta, który podjechał pod monopolowy i nie zamknął drzwi. Skończyło się to zniszczeniem 2 aut kilka ulic dalej i bodajże mandatem dla tego co nie zamknał drzwi…