Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

100 000 butelek wody od Nałęczów Zdrój dla personelu medycznego

100 000 butelek mineralnej wody Cisowianka trafi do ponad 50 placówek medycznych na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego. Wybrane Szpitale zakaźne, Stacje Pogotowia Ratunkowego oraz terenowe jednostki Sanepidu otrzymają bezpłatny 14-dniowy zapas wody.

Ostatnie tygodnie dowodzą jak ważna jest dobra współpraca oraz gotowość do niesienia pomocy w obliczu trudności. Dlatego wsparcie personelu medycznego, który jest na pierwszej linii walki z wirusem stało się dla Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. priorytetem. Około 100 000 butelek mineralnej wody Cisowianka dla personelu medycznego wyjechało z magazynów zakładu w Drzewcach.

– Postanowiliśmy zadbać o tych, którzy na co dzień dbają o zdrowie nasze i naszych rodzin. Dzięki modelowej współpracy z Wydziałem Zdrowia Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego i z kierownictwem poszczególnych jednostek w obydwu województwach wyselekcjonowaliśmy placówki, które wyposażyliśmy w zapas wody – informuje Sylwia Mikiel, Koordynator akcji.

Na szczególne podziękowania zasługują pracownicy zakładu butelkującego wodę, którzy kontynuują pracę z zachowaniem najwyższych standardów i higienicznych procedur. Dzięki każdemu z nich Cisowianka trafia do polskich placówek medycznych, wspierając w ten sposób lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych i cały personel oraz pacjentów.

– Jesteśmy dumni, że wspólnie możemy nieść pomoc w tym trudnym dla wszystkich czasie. – dodaje Mikiel.

Firma zadeklarowała dalsze wsparcie w czasie trwania pandemii.

(fot. nadesłane)

13 komentarzy

 1. i tak to powinno się dziać.

 2. A co na to ,,Perła”?

  • Rozumiem, że marzy Ci się perliste? Nic z tego, jak bardzo się postarasz, to możesz mieć transport na jednoimienny, karetką od Perły.

 3. 100000 plastikowych PETów na śmietnik. Gest wsparcia popieram, ale woda … w plastikowej butelce? 🙁

  • A w czym byś chciała? W wiaderkach do zwrotu?

   • Butelki zwrotne na świecie istnieją – może nie zauważyłeś. Plastikowe również – nawet w PL były swego czasu w użyciu. Może najwyższy czas do tego wrócić albo przynajmniej wymóc pobieranie kaucji za butelki plastikowe, a producentów zobligować do ich zbiórki w sklepach? To tak off-topic.
    Sama sprawa godna pochwały i bardzo dobrze, że firmy starają się wspierać „linię frontu”.

   • jesli tam pracujesz to doskonale wiesz że jest i w szklanych butelkach, prawda?

 4. Cisowianka ociepla swój wizerunek. mozna i tak, najprościejsza droga dać to to dla nich jest jak pstrykniecie palcem, A moze nowe respiratory i ubrania dla personelu medycznego,co to za wydatek dla takiej bogatej firmy,
  P.Nikiel zapewne zna potrzeby służby zdrowia na dzis.
  ale szacun i za te wodę

  • Cisowianka miała kiedyś ochłodzony wizerunek?

  • A Bogdanka co? Nic? A PZL Świdnik co? Nic? A Lubella? Nic? A inne duże firmy? Cisowianka nie jest jakimś olbrzymim zakładem. Wyżej wymienione są większe. i co?

 5. Dziękujemy Ratownicy

 6. droga redakcjo lublin112 taki sam artykuł był kilka dni wczesniej, ta woda podarowana od firmy to tylko kropelka w porównaniu do potrzeb, chca zamydlić oczy dla ocieplenia wizerunku,

  • Gdzie był kilka dni wcześniej? Jak to jest tekst opublikowany w dniu otrzymania informacji prasowej…

Z kraju