690 680 960

Zwrócił uwagę dwóm mężczyznom, że hałasują. Został pobity metalową pałką

Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. Odpowiedzą oni za pobicie jednego z mieszkańców Rejowca Fabrycznego metalową pałką.

Policjanci w połowie listopada otrzymali zgłoszenie o pobiciu jednego z mieszkańców Rejowca Fabrycznego. Ze zgłoszenia wynikało, że w nocy na klatce schodowej jednego z bloków, mężczyzna usłyszał hałas. Wyszedł więc z mieszkania i zwrócił uwagę dwóm mężczyznom.

Po chwili został zaatakowany i pobity przy użyciu metalowej pałki. Sprawcy po pobiciu oddalili się z miejsca zdarzenia. Na szczęście pokrzywdzony nie odniósł poważnych obrażeń.

Policjanci z komisariatu w Rejowcu Fabrycznym ustalili i zatrzymali wczoraj do tej sprawy dwóch 19-latków. Obaj usłyszeli już zarzuty. Młodzi mężczyźni tłumaczyli swoje zachowanie wypitym wcześniej alkoholem. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego pobicie z użyciem niebezpiecznego przedmiotu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 8.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Przy sprawie osiłka, który uderzył kobietę, która zwróciła mu uwagę, gdy ten zablokował drogę (drogę pieszych) pojawiło się sporo obrońców uderzającego kobietę. Czekam na taką samą ocenę w tym przypadku.
  Zatem:
  „Dwóch podpitych młodych mężczyzn miało prawo pobić osobę zwracającą im uwagę, bo ich zdenerwował, więc sam jest sobie winien.”

  • Jakbyście stosowali taką samą miarę dla wszystkich, to byście się wstydzili za te głupoty, które na forum wypisujecie.

   • ale zdajesz sobie sprawę, że tamten artykuł mogła komentować jedna grupa osób, a ten artykuł inni? poza tym nie przypominam sobie żadnego komentarza w obronie damskiego boksera – chyba że sam się podszyłeś prowokując…

 2. jeśli gość tłumaczy swoje czyny wypiciem to powinin być ubezwłasnwolnony
  skoro nie panuje nad tym co robi
  do pierdla prąd pedałować bezmózki

 3. po pierwsze – to, że mają 19 lat, nie czyni ich mężczyznami.
  po drugie – nawet w przewadze liczebnej dodatkowo użyli narzędzia. nie są mężczyznami.
  po trzecie – tłumaczyli się alkoholem. proponuję wypić ćwiartkę i nabić ich na pale. to nic, bo kat będzie pijany…

 4. A kto im to wódkę sprzedał ? była z akcyzą czy bez ? bo jak z akcyzą ,to winne zajscia jest nasze państwo ,sprzedajace alkohol .Przecież dzialanie alkoholu na czlowieka jest powszechnie znane i wiadomo ze po jego spożyciu można się spodziewać agresywnych , irracjonalnych i niebezpiecznych dla zdrowia i życia zachowań …to po kiego sprzedawać tą truciznę kótra czyni ludzi agresywnymi ? nie lepiej jak w holandi w kawiarniach sprzedawać ciastka z maryśką ? i agresji by nie było i spozywajacy wyluzowani …ale nie wóda i fajlki lepsze ,a maryśka be ….

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas