Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zostawiła pojazd do naprawy w warsztacie, auto częściowo spłonęło

O dużym pechu może mówić kobieta, która zostawiła pojazd do naprawy w jednym z warsztatów na terenie powiatu krasnostawskiego. Dzisiaj na ranem doszło tam do pożaru, ogień częściowo strawił jej samochód.

Do pożaru doszło w poniedziałek po godzinie 3 nad ranem w miejscowości Orchowiec w powiecie krasnostawskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w warsztacie samochodowym.

Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną pojawienia się ognia w jednym z budynków gospodarczych, w którym znajdował się warsztat samochodowy, było rozszczelnienie się pieca grzewczego. W wyniku pożaru spłonął częściowo pojazd osoby pozostawiony do naprawy oraz przyczepa rolnicza. Oprócz tego ogień strawił sprzęt będący na wyposażeniu warsztatu.

Pomimo sporych strat materialnych na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Wstępnie starty wyrządzone pożarem oszacowano na 40 tys. złotych.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności przy obchodzeniu się z wszelkiego rodzaju sprzętem grzewczym i urządzeniami dogrzewającymi. Pamiętajmy, aby nie pozostawiać bez opieki takich urządzeń. Nawet niewielka iskra czy zwarcie instalacji elektrycznej może spowodować pożar samego urządzenia bądź spowodować rozprzestrzenienie się ognia na całe pomieszczenie.

(fot. Policja Krasnystaw)

7 komentarzy

  1. Na Gęsiej w Lublinie też dzisiaj trzy autka poszły z dymem.

  2. Jak częściowo?
    Silnik, wnętrze, a nawet plastiki na zewnątrz pojazdu i lusterka.
    To jak dom salonie w całości w środku a zostaną ściany to też będzie częściowo?

  3. Bawarska szachownica

    Częściowo to masz dobry wzrok kochany redaktorze

  4. Dlaczego piszecie nie prawde

Z kraju