Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Został ochlapany przez kierowcę, wraz z kolegą udał się do jego domu. Mężczyzna nie przeżył

Niebawem rozpocznie się proces Pawła S. i Patryka H., którzy zostali oskarżeni przez prokuraturę o pobicie ze skutkiem śmiertelnym mieszkańca miejscowości Bzite. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

58 komentarzy

 1. Jak to jest że za jakieś próby zabójstwa nie jasne grozi dożywocie a tutaj za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem prawdopodobnie żywiciela rodziny jest do 10 lat a dostaną pewnie rok? WTF? Cos jest nie halo z tym kodeksem karnym. Zabójstwo przez pobicie i na drodze powinny być znacznie bardziej karane. Czemu dożywocia za próby a za morderstwo kilka lat? Znaczy że lepiej działać skutecznie z tego taki wniosek? Żyje obie człowiek przyjdą odpady i zamordują i do 10 lat. Wymiarze sprawiedliwości jesteś żenujący.

  • już się chłopaki cieszą !!!

   Złożą wniosek o zwolnienie z areszty na 1 rozprawie.

   Sąd będzie musiał przytaknąć bo mataczyć w śledztwie już nie mogą więc wyjdą na wolność lada dzień.

   Po wielomiesięcznej ( albo i lata ) rozprawie + apelacji dostaną „ZAWIASY” + jakieś cybuliony dla rodziny zabitego i koniec……”był chłop i go nima”

   Jakby mieli z 0.0002 grama marihuanen to by na sledczym chociaz posiedzieli z rok. A tak nie trzeba na opinie biegłych czekać tylko sekcja i raz dwa do domu puszczą.

 2. Bydlaki

 3. jakby sie zachował kulturanie to by żył

 4. każdy by sie wkur.. na takie chamstwo

 5. moj 6 letni syn ma więcej inteligencji ni ci razem wzięci.

 6. Jürgen Viel Spaß

  To jest właśnie zachowanie,ostrych „chopakow”, jechać z przyglupami i Tyle

 7. Jakby była kara śmierci, to jeden z drugim by się 10 razy zastanowili, czy chcą napaść na innego człowieka. A nawet jakby nie zadziałało to prewencyjnie, to przynajmniej pozbylibyśmy się śmieci zamiast ich utrzymywać.

 8. 10 lat za morderstwo???? Żart jakiś.