690 680 960

Znalazła gotówkę, policjanci poszukują właściciela wartościowej zguby

Uczciwa 62-latka przyniosła do komisariatu znalezioną przez siebie znaczną ilość pieniędzy. Teraz lubelscy policjanci poszukują właściciela wartościowej zguby.

W środę funkcjonariusze z VI Komisariatu Policji w Lublinie zostali poinformowani o odnalezieniu na ulicy Cmentarnej w Lublinie znacznej sumy pieniędzy.

Uczciwa 62-latka przyniosła gotówkę na komisariat. Funkcjonariusze zabezpieczyli znalezione pieniądze i poszukują właściciela.

Osoba, do której może należeć gotówka proszona jest o kontakt się z VI komisariatem Policji w Lublinie – adres ulica Gospodarcza 1B, 20-217 Lublin, lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 811-47-80.

(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

  1. baba zwariowała

    • Mi nie mieści się w głowie jak można zatrzymać się przy zielonej strzałce. Raz w życiu się zatrzymałem – na egzaminie. Nawet na kursie prawa jazdy się nie zatrzymywałem. Instruktor mówił, że lepiej nawet pieszemu przejechać po palcach niż wyrabiać w tej pieszej biedocie poczucie bezpieczeństwa na PdP.

  2. Może to jakiś rówieśnik wyrzucił z balkonu. 🙂

  3. Pytanie, ilu nieszczęśników zgłosi się po odbiór zgubionej akurat w tym miejscu znacznej sumy pieniędzy? A byłby mniejszy tłok, gdyby jeszcze było wiadomo, jaka to waluta.

  4. Kobieta też mądra zamiast sobie zatrzymać gotówkę to poszła z nią na policję. Ale by było jakby się okazało że babcia ma skleroze i oddała by swoje pieniądze

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!