690 680 960

Złodzieju oddaj palmę – Nietypowy apel mieszkańców lubelskiego bloku

Mieszkańcy jednego z lubelskich bloków ustawili na klatce schodowej roślinę doniczkową. Niestety komuś się ona tak bardzo spodobała,że zabrał ją ze sobą.

Roślina była ustawiona na klatce schodowej, dokładnie pomiędzy pierwszym a drugim piętrem w bloku przy ul. Milenijnej w Lublinie.

W ostatnich dniach okazałą palmą ktoś tak się zachwycił, że zabrał ją ze sobą. Zbulwersowani kradzieżą mieszkańcy postanowili zaapelować do złodzieja o zwrot rośliny, przy okazji wymieniając wszystko, czego mu życzą, gdyby jednak zdecydował się zachować palmę dla siebie.

Jaki przyniesie to skutek, okaże się niebawem. Jeżeli palma pojawi się z powrotem na klatce schodowej, oznaczać to będzie, że złodziej postanowił nie ryzykować dla jednego kwiatka, i na wszelki wypadek odstawił go na miejsce.

2018-02-06 15:16:52
(fot. nadesłane)

38 komentarzy

 1. dziadek wilbiciel kwaitkówi palm na klatkach

  Apel do rodzicow .Zabierzcie te komentuące upośledzone umysłowo dzieciaki sprzed komputerów ,bo im sie już w tych głowach tak poje…ło ,że nie da się tego czytać

 2. A mnie się ta kartka nie podoba. Ci którzy ja napisali pewnie co niedzielę w kosciolku,a za chwilę będą pościć zawzięcie. Jak się coś stawia na klatce,to trzeba się liczyć że może nóg dostać.

 3. To po kiego grzyba wystawialiście ukochaną palemkę na klatkę? Jak taka super była trzeba ją było w domu trzymać. Ale lepiej postawić badyla na klatce i problem z głowy.

 4. To była palma pierwszeństwa

 5. Na Wielkanoc się zawczasu przygotował, by go nikt nie ubiegł.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas